The Southern Blues Kings a Sestry Stupkovy

The Southern Blues Kings a Sestry Stupkovy

Adresa:

České Budějovice, Jirsíkova 2

Termín: 21.5.2016

21květen sobota 20:00

Žánr: koncertyrockbluesswing


Anglická hudební skupina The Southern Blues Kings se po úspěšném loňském turné vrátí na konci května do České Republiky. Těšte se na pořádnou porci blues a rock’n’rollu 40.-50.let.

Milovníci swingu, blues, rock’n’rollu, hudby i tance, ale také nadšenci do retro životního stylu jistě nebudou litovat návštěvy některého z letošních šesti koncertů jejich turné. Jako hosté vystoupí, a zároveň své nové CD na koncertě pokřtí Sestry Stupkovy alias The Moonbeans. Živava s Tomášem se před třemi lety odstěhovali do Anglie a i přes tu vzdálenost stihli letos na jaře natočit společně s Terezou (žijící v ČR), CD s jejich vlastní tvorbou.

Skladby to budou fanouškům známé, ale oblečené v novém kabátě a s upravenými arrangemi. Více na www.themoonbeans.com Kapela The Southern Blues Kings je složená z profesionálů, kteří se na pódiích a nahrávacích studiích setkali s takovými hvězdami jako jsou mimo jiné Ritchie Blackmoore a Ian Gillan (Deep Purple), Ronnie Wood (Rolling Stones), Dan McCaferty (Nazareth), Paul Rodgers (Bad Company, Free, Queen), Johny Cash, Clif Richard, či Bonnie Tyler. Bubeník Terry Mabey vyšplhal v 60. letech se svojí kapelou James Royal Set až na první příčky anglických hudebních žebříčků se songy „Call My Name“ a „She’s About a Mover“.

Dalšími členy jsou Jim Leach (zpěv, foukací harmonika), Tony Bell (zpěv, elektrická kytara) a Tomáš Široký (kontrabas), rodák z plzeňska nyní žijící v Anglii. Více o kapele, termínech a předprodeji vstupenek najdete na webu: www.thesouthernblueskings.co.uk

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Hudební kluby - České Budějovice Akce v obci České Budějovice

Podobné akce

17březen sobota 20:00

Tři sestry

, 9. května 2471 Koncert

2prosinec sobota 20:00

Rybičky 48 / Tour 115 let

, nábřeží 1. máje 1605 Koncert

Ubytování v okolí akce The Southern Blues Kings...

Hotel Malý Pivovar České Budějovice (179 metrů)

Hotel U Tří lvů České Budějovice (243 metrů)

Akce na Jiný den?

V okolí doporučujeme...

Klášter Zlatá Koruna Klášter Zlatá Koruna Zlatá Koruna (15.1 km)
Restaurace Na Zahrádce Restaurace Na Zahrádce České... (1 833 m)