Dům Kultury Kroměříž

Kroměříž, Tovačovského 2828

Není tu akce, kterou Dům Kultury Kroměříž pořádá? Přidej ji

Příspěvková organizace Města Kroměříž, která nabízí pestré kulturní a společenské akce. Ty pořádá přímo v DK (divadelní sál, společnský sál, hudební sál, loutkový sál, foyer, galerie ...), ale také v Klubu straý pivovar (divadelní a hudební sál) a v dalších prostorech (Velké náměstí, zámek, Květná zahrada..).

Vedle pravidelných hudebních akcích nabízí divadelní představení (formou předplatného i ve formě mimořádných akcí), filmová představení (v současné době místo kina Nadsklepí), výstavy, besedy ... Rovněž úzce spolupracuje s dalšími subjekty na pořádání velkých akcí (Dožínky, Festival vojenských dechových souborů, Dětský den, plesy, taneční, ...).

V letošním roce pravidelně nabízí i setkání se zahraničními kulturami (maďarská, rumunská, poská, ...). Rovněž zakládá tradici dalších významných festivalů - např. hudební STOPTIME (mezinárodní festival zpívajících básníků), ARSFILM (festival filmů o umění), ARTEDIEM (estetická a umělecká výchova). MOVIENG IMAGE (Festival filmové hudby) ... Petsrá a kvalitní je i nabídka pronájmů - nejenom prostor, ale i zařízení. Dům Kultury Kroměříž - aktuální program

Toto kulturní centrum si nedoplňuje program nebo není naším partnerem. Víš o akci, která se zde koná? Přidej ji.

Ukaž mi akce v okolí Ukaž mi cyklotrasy v okolí
Máš fotku tohoto místa? Přidej ji

Přihlas se a přidej na Informuji.cz své nejlepší fotky tohoto místa. Děkujeme za pomoc! :)


Štítky

Dům Kultury Kroměříž: hodnocení ostatních

Toto místo ještě nikdo nehodnotil. Buď první!