Palác Žofín, Praha 1

Palác Žofín

Praha 1, Slovanský ostrov 226

Není tu akce, kterou Palác Žofín pořádá? Přidej ji
  • Byli tady
  • Napsali jsme...
  • Fotky z okolí
  • Ohodnoť místo
  • www.zofin.cz

Novorenesanční palác Žofín leží na krásném Slovanském ostrově v srdci Prahy. Historie Slovanského (tehdy Barvířského) ostrova sahá do 19. století. První budova na ostrově – Žofínský palác byla postavena v roce 1837.

Žofínský palác prošel několika rekonstrukcemi a v roce 1994 se podařilo paláci vrátit až dokonce znásobit jeho slávu a palác se stal se důležitým kulturním místem v Praze.

Dnes je Žofínský palác domovem pro mnoho kulturních a společenských událostí. Konají se zde koncerty vážné i populární hudby, Žofínská fóra, mezinárodní kongresy či reprezentační plesy.

Interiér Žofínského paláce nabízí unikátní kombinaci historického kouzla a moderního komfortu, což z něj činí ideální místo pro organizaci nezapomenutelných událostí.

Kromě nádherných sálů a salónků, jež jsou bohatě zdobené a vybavené nejmodernější technikou, disponuje Žofínský palác i rozsáhlými zahradami, které nabízejí dechberoucí výhledy na Vltavu a Pražský hrad.

Ať už jde o romantickou svatbu, prestižní obchodní setkání nebo nezapomenutelný kulturní zážitek, Žofínský palác je místem, kde se každá příležitost stává výjimečnou.Ukaž mi akce v okolí Ukaž mi cyklotrasy v okolí

Palác Žofín na fotkách...

Máš lepší fotku tohoto místa? Přidej ji

Přihlas se a přidej na Informuji.cz své nejlepší fotky tohoto místa. Děkujeme za pomoc! :)


Palác Žofín: Napsali jsme... (více)

Palác Žofín: hodnocení ostatních

Toto místo ještě nikdo nehodnotil. Buď první!

Kousek odtud doporučujeme...

Café Savoy Praha 5 (453 m)
Café Louvre Praha 1 (541 m)

Je libo tematický výlet po okolí?

Aktuální předpověď počasí v Praze?