Muzeum U Veterána, Slatinice

Muzeum U Veterána

Slatinice, Slatinice 2

1
Není tu akce, kterou Muzeum U Veterána pořádá? Přidej ji

V renovovaném statku z roku 1850 v lázeňské obci Slatinice v Olomouckém kraji najdete historii, relaxaci, sport, zábavu i poznání. Na ploše 400 m2 najdete sbírku starých automobilů a motocyklů (Mercedes Benz, BMW, KdF), převážně z 30 let minulého století a množství dobových artefaktů.

outá vás kulisa dobové Olomouce, autodílna s benzínovou pumpou ze začátku 20. století i venkovská stodola s veteránem „uloženým“ pod slámou a obklopeným zemědělským nářadím našich dědů. Ve vitrínách naleznete modely aut, historické nářadí i ukázky staré automobilové techniky.

Audiovizuální program o více než 6ti hodinách vás seznámí s vývojem automobilismu (a značky Mercedes Benz).

Muzeum a jeho exponáty nejsou typickým muzeem, ale živým organizmem. Automobily a motocykly vystavené v muzeu jsou pojízdné nebo se opravují, aby plně pojízdné byly. Omlouváme se, pokud právě při Vaší návštěvě bude automobil u opraváře, na soutěži veteránů či právě poveze šťastnou nevěstu vstříc její zářivé budoucnosti.

V objektu se také nachází cukrárna, kde se dají zakoupit vstupenky do muzea. U Veterána je ideální místo pro svatby, oslavu narozenin, školení, firemní večírky či jiné gastronomické akce.Muzeum U Veterána a okolí - aktuální program

Toto muzeum/galerie si nedoplňuje program nebo není naším partnerem. Víš o akci, která se zde koná? Přidej ji.

Ukaž mi akce v okolí Ukaž mi cyklotrasy v okolí
Máš fotku tohoto místa? Přidej ji

Přihlas se a přidej na Informuji.cz své nejlepší fotky tohoto místa. Děkujeme za pomoc! :)


Štítky

Muzeum U Veterána: hodnocení ostatních

Toto místo ještě nikdo nehodnotil. Buď první!