Depeche Mode představují hosty nadcházejícího turné. V Praze je podpoří duo The Raveonettes

Líbí? Pošlete to dál...
Depeche Mode představují hosty nadcházejícího turné. V Praze je podpoří duo The Raveonettes

Kapela Depeche Mode se již za pár týdnů vydá na velké turné, se kterým se opět vrátí i do České republiky a na Slovensko. Necelý měsíc před začátkem evropské části, která bude čítat čtyřiatřicet zastávek, kapela zveřejnila seznam speciálních hostů, kteří budou mít za úkol rozehřát publikum na jejich koncertech.

Kapela si vybrala čtyři hosty, které si rozdělila na čtyři přibližně stejné úseky, po které je budou doprovázet. Prvním bude dánské indie rockové duo The Raveonettes, které bude Depeche Mode předskakovat od prvního koncertu ve Stockholmu (5. května) až po pražskou zastávku, která se uskuteční 24. května. Zmiňovaná kapela má na svém kontě již osm alb, to poslední s názvem 2016 Atomized vyšlo letos v únoru a sklidilo pochvalu i u odborné kritiky.

Dalšími hosty turné budou britští The Horrors, kteří Depech Mode podpoří od koncertu v Lipsku po koncert v Mnichově, tedy v období mezi 27. květnem a 9. červnem. Třetím vystupujícím v rámci turné bude experimentální americká kapela Algiers, která bude širší veřejnosti známa až od letošního roku, kdy zremixovala pro Depeche Mode aktuální singl Where’s The Revolution. Poslední podporou na turné britské legendy bude Maya Jane Coles, britská producentka a DJka, která se představí na posledních šesti evropských koncertech.

Depeche Mode v současné době finišují s přípravami na nadcházející turné, a omezují tak veřejné promo aktivity k desce Spirit. V uplynulých týdnech odehráli pro veřejnost i několik zkrácených koncertů, přičemž ten nejúspěšnější se uskutečnil v březnu v Berlíně a byl přenášen i naživo. Podle právě zveřejněných údajů společnosti Telekom, která jej pořádala, šlo zároveň o doposud nejúspěšnější livestream v dějinách. Na přenos se po světě dívalo více než 1,5 milionů fanoušků a zároveň šlo i o první koncert v dějinách, který byl celý přenášen i přes Twitter.

Související video

13.4.2017 | Tomáš Fuk

Přidat komentář Líbí se mi to

 

EDEN Aréna nabídne brzy i tyto akce (Další akce v Praze)

Co by vám také nemělo uniknout

Více o této akci...

Depeche Mode v Praze

24.5.2017 v 19:00 hod. (středa)

Koupit vstupenku

Přidat na Seznam.cz Mějte články z Informuji i na Seznamu

Máš k tomu co říct?

...tak to řekni

Za tvůj názor budeme rádi. Nejprve se ale přihlaš.