Guns N'Roses se vrací do Prahy. Začátkem července obsadí Letňany

Líbí? Pošlete to dál...
Guns N'Roses se vrací do Prahy. Začátkem července obsadí Letňany

Rok 2017 vypadá být rokem rockových koncertů v České republice. Zahrají u nás Korn, Kiss, Rammstein, Linkin Park, System Of A Down a nově i Guns N' Roses. Legendární kapela do našeho hlavního města dorazí začátkem prázdnin - v Letňanech zahraje již 4. července 2017.

Guns N‘ Roses budou i v příštím roce pokračovat ve svém veleúspěšném Not In This Lifetime Tour, které představí na více než třiceti stadionech v Evropě a Severní Americe. Turné, které v letošním roce vydělalo přes 200 miliónů dolarů, bude zahájeno 27. května v irském Dublinu a kapela v rámci něj vystoupí v 18 evropských městech, mezi kterými nebude chybět Londýn, Paříž, Madrid, Vídeň, Kodaň, Praze a mnoho dalších.

Následně se turné vrátí do Severní Ameriky, kde začne 30. července v Minneapolisu (ve státě Minnesota) a dále navštíví 15 měst, mimo jiné Denver, Vancouver, Edmonton, Montreal, St. Louis nebo Miami. Předprodej vstupenek pro Evropu a Kanadu začíná v pátek 9. prosince, pro ty ve Spojených státech v sobotu 10. prosince 2016.

Koncertní turné Not In This Lifetime Tour, na které se v roce 2016 prodalo více než 2 miliony vstupenek, se stalo letošním nejúspěšnějším rockovým turné. Tím je jasně dokázáno, že postoj, duch a vliv Guns N' Roses i rock & rollového žánru jsou silnější než kdykoliv předtím. Během méně než dvou měsíců kapela vystoupila na 25 koncertech v Severní Americe a následně absolvovala sérii 15 vyprodaných koncertů v Jižní Americe.

Guns N 'Roses, jejichž začátky sahají do roku 1985, vystupují ve složení Axl Rose (zpěv, piano), Duff McKagan (basa), Slash (sólová kytara), Dizzy Reed (klávesy), Richard Fortus (rytmická kytara), Frank Ferrer (bicí) a Melissa Reese (klávesy). Na svém kontě mají prozatím šest studiových alb, to poslední vydali v roce 2008 a jmenovalo se Chinese Democracy.

Ceny vstupenek na pražský koncert se budou pohybovat v cenových relacích od 1 490 do 3 590 Kč. Členové fan klubu kapely si je mohou zakoupit již nyní, jejich přednostní koupě skončí 8. prosince ve 22 hodin. Live Nation klub rozjede předprodej již 7. prosince v 10 hodin dopoledne, klasický předprodej bude spuštěn přesně o dva dny později, tedy 9. prosince v 10 hodin dopoledne.

Související video

5.12.2016 | Tomáš Fuk

Přidat komentář Líbí se mi to

 

Co by vám také nemělo uniknout

Více o této akci...

Guns N' Roses v Praze

4.7.2017 v 19:00 hod. (úterý)

Koupit vstupenku

Přidat na Seznam.cz Mějte články z Informuji i na Seznamu

Máš k tomu co říct?

...tak to řekni

Za tvůj názor budeme rádi. Nejprve se ale přihlaš.