Chinaski se na čas loučí s koncertováním. Poslední šanci máte v Praze a Brně

Chinaski se na čas loučí s koncertováním. Poslední šanci máte v Praze a Brně

Sdílej:Sdílet na FBTweetnoutS  Ohodnoť


Chinaski na čas zmizí z koncertních pódií. Skupina se totiž zavře do studia a vrhne se na natáčení nové desky. Se svými fanoušky se kapela rozloučí tradičními klubovými koncerty v Lucerna Music Baru a jedním brněnským. Na pódia se vrátí až na podzim 2017 a nebude tudíž hrát ani na letních festivalech.

Poslední možností vidět skupinu naživo bude 11., 12. a 13. prosince v pražském Lucerna Music Baru a o týden později - 20. 12. v brněnském Sono Centru. Vstupenky bude možné zakoupit koupit od 3. října v pokladnách klubů a v obvyklých předprodejích.

Chinaski už začali nové album před časem nahrávat v Austrálii během turné u protinožců a nějakou dobu strávili rovněž v londýnských Dean Street Studios. "Koncept je tentokrát velmi zajímavý. Kapela rozdělila nové písničky do několika nahrávacích etap. A postupně je natáčí ve studiích na různých částech zeměkoule. Nechceme zatím prozrazovat více, ale práci na albu budou moci fanoušci sledovat na kapelovém facebooku," dodává Ladislav Vajdička z vydavatelství BrainZone.

Připomeňme, že zatím poslední nahrávka Chinaski nazvaná Rockfield, která vyšla předloni, se záhy po vydání stala platinovou a nejprodávanější v České republice. Úspěšné byly i albové singly Víno, Každý ráno nebo Slovenský klín, které se staly dlouhodobě nejhranějšími písněmi českých rádií. Za album, které vyšlo i na vinylu, kapela získala tři nominace na Anděla a ze slavnostního ceremoniálu si odnesla sošku za Nejlepší skupinu.

| Sdílej: Sdílet na FB Tweetnout

 

Umělci: Chinaski

Další hudební novinky

Tento článek ještě nikdo nehodnotil. Buď první!