Aneta Langerová vyjíždí rozdávat radost. Turné Na Radosti doprovodí i smyčce

Líbí? Pošlete to dál...
Aneta Langerová vyjíždí rozdávat radost. Turné Na Radosti doprovodí i smyčce

Zpěvačka Aneta Langerová vyjíždí na jarní pokračování turné Na Radosti, během kterého ji čeká série čtrnácti koncertů po celé České republice. Na nich doprovodí zpěvačku nejen kapela, ale také smyčcové trio.

Turné Na Radosti odstartuje 4. března v Děčíně, poslední koncert proběhne 7. května v Trutnově. V průběhu tří měsíců navštíví Aneta Langerová s kapelou a smyčci mimo jiné třeba Strakonice, Ostravu, Písek či Frýdek-Místek. Chybět nebudou ani dva pražské koncerty ve Studiu DVA. První z nich je již beznadějně vyprodaný.

Loňský rok nám přinesl mnoho nových zážitků, radovali jsme se hlavně z koncertů a letos tomu nebude jinak. V pátek 4. března opět zvedáme kotvy a vyplouváme za vámi na turné Na Radosti,“ těší se Aneta Langerová i se svojí skupinou.

Aneta Langerová minulý rok totálně ovládla Ceny Anděl, když získala ocenění hned ve čtyřech kategoriích. Byla vyhlášena jako nejlepší zpěvačka, která natočila nejlepší desku, skladbu i videoklip roku. Právě v kategorii Videoklip roku získala nominaci i tento rok. Natočen byl na píseň Tragédie na vsi a režie se ujala Olga Špátová.

Termíny:

Související video

29.2.2016 | Barbora Bittnerová

Přidat komentář Líbí se mi to

 

Co by vám také nemělo uniknout

Přidat na Seznam.cz Mějte články z Informuji i na Seznamu

Máš k tomu co říct?

...tak to řekni

Za tvůj názor budeme rádi. Nejprve se ale přihlaš.