Beseda Batman: cesta k temnému rytíři na Zlín film festivalu

Beseda Batman: cesta k temnému rytíři na Zlín film festivalu

Adresa:

Zlín, online

Termín: 31.5.2021
Vstupné:

61 Kč

31květen pondělí 19:00

Žánr: film


Beseda pro příznivce známého legendárního komiksového hrdiny Batmana se uskuteční během první online části Zlín Film Festivalu. Když v roce 1939 vznikl Batman, k dnešnímu hrdinovi měl pořádně daleko.  Vydejte se na cestu netopýří historií a objevte příběhy, které ho formovaly i ty, na které by DC Comics nejraději zapomnělo. Besedou s názvem Batman: cesta k temnému rytíři z festivalového studia provede komiksový recenzent a publicista Ondřej Král, který se specializuje na americký superhrdinský komiks. Jednu z největších komiksových postav a jeho filmové a televizní adaptace představí v besedě, která se živě uskuteční v pondělí 31. května od 19:00 hodin. Diváci budou mít možnost ptát se prostřednictvím chatu.

Zlín Film Festival – část 1. se uskuteční ONLINE v termínu od 28. května do 1. června. Hlavním tématem festivalu je letos „Literatura ve filmu“ a jeho druhý díl, snad již v tradiční podobě včetně soutěžních filmů, zajímavých hostů a doprovodného programu se uskuteční od 9. do 15. září.

 

 

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Kulturní centra - Zlín Akce v obci Zlín

Podobné akce