Velikonoce v Zoo Zlín

Velikonoce v Zoo Zlín

Adresa:

Zlín, Lukovská 112

Termín: 19.4.2019 22.4.2019

19dub - 22dub celý den

Žánr: ostatní akceVelikonoce zoo akce v přírodě


Zlínská zoo je teď ideálním místem ke strávení nadcházejících velikonočních svátků. Jaro se zde již naplno rozběhlo. Areál zoo, především okolí zámku Lešná, rozzářily tisíce květů narcisů, tulipánů a hyacintů, rozkvetly také magnolie, zlatice a rododendrony. Do letních příbytků se postupně vracejí exotičtí ptáci a savci, kteří zimu trávili v chovatelském zázemí. Výrazně ožila etiopská oblast, venkovní expozice si znovu užívají atraktivní dželady, surikaty, hyeny včetně tříměsíčního mláděte, antilopy kudu nebo domácí skot zebu. Rušno je u klokanů rudokrkých, kde z bezpečí máminých vaků vykukuje hned 10 klokánků. V expozici Hala-Bala se můžete těšit na setkání s prvním mládětem gibonů stříbrných.

Během velikonočních svátků doporučujeme zavítat i do zámku Lešná. Zámecké interiéry doslova rozzáří jedinečná velikonoční výzdoba. Každý z 11 pokojů bude mít osobitou výzdobu, záplavu živých květin doplní nakvetené dřeviny jako například třešně, kočičky, zlatice, magnolie, hnízda z proutí a samozřejmě symbolika velikonočního vajíčka. Velikonočně vyzdobený zámek mohou návštěvníci obdivovat již od Zeleného čtvrtku.

Během celých Velikonoc je ZOO Zlín otevřena od 8.30 do 18.00 hod. Občerstvení zajistí 5 restaurací, k dispozici bude také Chocolatérie a Kefa bar s etiopskou kávou.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Velikonoce v Zoo Zlín

Hotel Lázně KostelecZlín (2.3 km)

Villa MemoriesZlín (3.5 km)

Hotel Baltaci AtriumZlín (5.7 km)