60 %
Mezinárodní festival dokumentárních filmů Ji.hlava

Mezinárodní festival dokumentárních filmů Ji.hlava

Adresa:

LIVE stream

Termín: 27.10.2020 8.11.2020

27říj - 8lis celý den

Žánr: projekce dokumentární festival Jihlava filmový festival live online stream


„Ji.hlava se přesouvá do digitálního azylu. Vždy jsme dávali přednost fyzickému festivalu. Filmové projekce v kinech, společné diskuze a setkávání jsou pro nás základní inspirací. Ale letošní rok je všechno jinak a my to respektujeme. Proto chceme využít zavření kin jako příležitost a výzvu. Chystáme plnohodnotný filmový program i výjimečné desáté Inspirační fórum. Vše budeme společně sdílet online, ve formátu, který diváky překvapí a vtáhne. Buďte u toho s námi!“

V online verzi festivalu budou filmy zveřejňovány postupně, přístupné budou vždy sedm dní. Proto se dokumentární Ji.hlava prodlužuje do 8. listopadu. Program přinese i diskuze s tvůrci vysílané živě z festivalového studia v Jihlavě. I tradiční součásti festivalu jako je Inspirační fórum a program Ji.hlava dětem nabídnou divákům živé streamy.

Podrobný bohatý program

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

O akci jsme již napsali...

Kulturní centra - Vysočina Akce v obci LIVE stream

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Mezinárodní festival...

Zámek ÚsobíZbilidy (12.8 km)

U ProkopůŘásná (25.9 km)

Resort ErichŽďár nad Sázavou (26.5 km)

Naše tipy...

Akce na Jiný den?