Psychologie masových vrahů Ústí n. L.

Psychologie masových vrahů Ústí n. L.

Adresa:

Ústí nad Labem, Velká hradební 19

Termín: 18.9.2019 v 17:00 hod. (středa)
Vstupné:

250 - 350 Kč

18září středa 17:00

Žánr: ostatní akcePsychologie masových vrahůpřednášky


Pokračování úspěšné přednáškové tour Andreje Drbohlava – autora knižních bestsellerů o temnotě lidské duše, tentokrát se zaměřením na psychologii masových vrahů. Kdo je masový vrah? Jak myslí? Jak žije? Jaká je jeho životní cesta? Jaké jsou jeho motivy? Je masový vrah produktem nemocné společnosti?

V návaznosti na úspěšnou přednášku Psychologie sériových vrahů se Andrej Drbohlav tentokrát zaměří na příběhy temnoty duše masových vrahů, kteří jsou často produktem nemocné společnosti. Masový vrah jinak myslí, jinak žije, jinak páchá zlo, má dokonce i jiné motivy, ale zejména se zcela jinak vyvíjí již od dětského věku.

Andrej Drbohlav se dlouhodobě věnuje analýze profilu mnohonásobných vrahů a dalším extrémním formám behaviorální patologie a psychopatologie. Jeho přednášky jsou velmi oblíbené díky srozumitelnosti, se kterou představuje příčiny vzniku, životní cesty a temné duše psychopatů, násilníků a vrahů na reálných příkladech tuzemské i světové kriminalistiky či z praxe. Populárně naučná přednáška je určena pro studenty, odborníky a širší veřejnost se zájmem o stinné stránky lidské psychiky, obtížného dětství, dozrávání a patologie lidské duše.

O akci jsme již napsali...

Další akce z cyklu "Psychologie masových vrahů"

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Psychologie masových...

Interhotel Bohemia Ústí nad Labem (190 metrů)

Penzion Lada Ústí nad Labem (1 403 metrů)