International BluesNight #2 MATT LONG TRIO (UK)

International BluesNight #2 MATT LONG TRIO (UK)

Adresa:

Kladno , Husova 353

Termín: 24.9.2021 v 19:30 hod. (pátek)
Vstupné:

250

24září pátek 19:30

Žánr: festivaly


Headlinerem letošní "International Blues Night Kladno" bude vítěz prestižní ceny British Blues Awards 2021 v kategorii Instrumentalista roku, Matt Long.

Matt Long Trio (UK/CZ) v sestavě Matt Long (UK) - sólová kytara a zpěv, Matěj Černý - baskytara, Oliver Lipenský - bicí vystoupí na Kladně v rámci svého podzimního turné. Teprve 26-letý Matthew je kytarista a zpěvák, který dokáže svými sóly doslova zvednout diváky ze sedadel. Na mladíka jeho věku z něj vyzařuje až neuvěřitelná vášeň a energie. Matt má před sebou skvělou kariéru a my budeme mít to štěstí zažít jeho show poprvé a možná i naposledy tak zblízka v téměř rodinné atmosféře kladenské Restaurace Na Kuklíku.

Po roční covidové se na hudební scénu vrací Filip Zoubek & The Blues Q. Kytarista, zpěvák a autor Filip Zoubek působí na hudební scéně již více než 27 let a stylově čerpá z kořenů černošské hudby, blues, jazzu a dalších žánrů.

Filip pro nás objevuje i kouzlo hry na ručně vyrobené CigarBoxGuitars, "kytary" z různého harampádí a krabic od doutníků nenbo plechovek od whisky, které na českých pódiích uslyšíte jen zřídka. Jak už jsme si zvykli u předhozích ročníků bluesových nocí na Kladně, můžeme se prý těšit i na další hudební hosty.

"Společně se námi vystoupí i mladá a nesmírně talentovaná zpěvačka Daniela Dušková. Na podiu vystupuje s nečekanou lehkostí a profesionalitou, kterou jí mohou závidět i o generaci zkušenejší kolegyně." dodává Filip Zoubek

Pozor! Kapacita sálu je velmi omezená!
Vstupné 250Kč v předprodeji/ 300Kč na místě

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Hudební kluby - Kladno Akce v obci Kladno

Podobné akce

5srp - 6srpcelý den

13srpen sobota 12:00

Paráda fest 2022

, amfiteátr Konopiště Festival

Ubytování v okolí akce International BluesNight...

Sporthotel SletištěKladno (3.6 km)

Ubytování u OkořeHolubice (12.7 km)

Sporthotel Břve HostiviceHostivice (15 km)

Naše tipy...

Akce na Jiný den?

V okolí doporučujeme...

Café Savoy Café Savoy Praha 5 (23.7 km)