Divokej Bill - Marathon 2021 Zoopark Zelčín

Divokej Bill - Marathon 2021 Zoopark Zelčín

Termín: 3.7.2021 v 20:00 hod. (sobota)

3červenec sobota 20:00

Žánr: koncertyFolk rock Pop music letní koncert open air Zoopark Zelčín Hořice

Umělci: Divokej Bill


Divokej Bill mezi zvířaty. Koncert v Zooparku Zelčín. To tu ještě nebylo. Kapela Divokej Bill chystá v létě hudební „MARATHON“!

Stejně jako minulé, tak i tohle léto bohužel přichází nejen česká hudební scéna o většinu zavedených hudebních festivalů, kterých je kapela Divokej Bill tradiční součástí. Avšak aktuální covidová situace nahrává opět alespoň menším akcím s omezeným počtem diváků. Proto se kluci z Divokýho Billa rozhodli navázat na svůj loňský úspěšný model „POV!RAŽENÍ 2020 tour“ a opět si pro své fanoušky připravili sérii menších koncertů obíhajících doslova celou republiku – tentokrát pod názvem „MARATHON 2021“.

Úvalská kapela Divokej Bill byla založena v průběhu roku 1997. Během dvou let se ustalovala sestava. Kapela začala koncertovat, mimo jiné hrála i na prvních ročnících Rock for People, díky čemuž navázala spolupráci s Ameba...

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Hudební kluby - Středočeský kraj Akce v obci Zelčín

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Divokej Bill - Marathon...

Zoopark ZelÄŤĂ­nMÄ›lnĂ­k (42 metrů)

DĹŻm V PodzámÄŤĂ­MÄ›lnĂ­k (3.8 km)

DobrĂ˝ Kanec - HostinecMÄ›lnĂ­k (3.8 km)