V prostředí zámku Kačina bude možné zažít večer s muzikálem „Čas růží“. Největší hity z repertoáru Karla Gotta a původní scénář Sagvana Tofi – to je muzikál, který spatřil světlo světa na jaře 2017 na scéně Hudebního divadla Karlín.

Diváci se mohou těšit na odhalení příběhu starého obrazu, který v sobě skrývá osud jedné velké celoživotní lásky! Když jsem já byl tenkrát kluk, Jen se hádej, Svět má ty chvíle rád, Jdi za štěstím, Korunou si hodím, Nápoj lásky č. 10, Je jaká je, Když muž se ženou snídá a mnoho dalších ožije v muzikálových aranžích a pěveckém podání herců a zpěváků, kteří k hitům Karla Gotta přistoupí nově a zároveň s respektem.

Akce pod širým nebem se koná za každého počasí a začátek má ve 20:30, délka je cca 100 minut včetně přestávky (30 min). Areál bude otevřen od 19:00.

Hrají: Petr Dopita / Josef Vojtek, Jan Kopečný / Roman Tomeš, Eva Burešová / Markéta Procházková, Ladislav Korbel / Martin Písařík, Jiří Langmajer / Sagvan Tofi, Adéla Gondíková / Ivana Jirešová, Ondřej Bábor / Peter Pecha, Jaromír Nosek / Petr Ryšavý, Milan Malinovský / Josef Štágr, Vladislav Beneš / Vlastimil Zavřel a další

V roce 1988 přišel do skupiny Kabát. Během let se z této kapely stala jedna z nejúspěšnějších kapel 90. let a současnosti. V roce 2007 se dostal se skupinou Kabát do Eurovize v Helsinkách, kde už se neumístili. Již mnoho...

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Čas růží

Vigvam penzionVeletov (11.7 km)

Zámek Hostačov (Chateau Hostačov)Golčův Jeníkov (18.2 km)

U PichlerůPňov-Předhradí (18.7 km)