Venkovní zážitková hra Hledání ztracené Atlantidy

Venkovní zážitková hra Hledání ztracené Atlantidy

Adresa:

Praha 11, K Milíčovu 100/8

Termín: 12.3.2021 (pátek) 22.12.2021
Vstupné:

170 Kč

12bře - 22pro celý den

Žánr: ostatní akcehrapro dětizážitkové hry


Zážitková hra neboli stopovačka pro děti a rodiče. Půjdete po stopách ztracené Atlantidy a dozvíte se mnohé o její existenci. Také si rozluštíte tajnou zprávu, najdete listinu v kořenech stromu a ještě mnoho dalšího.

Trasa vede přibližně údolím Botiče a trvá dvě a půl hodiny. Ačkoli jste stále v Praze, půjdete krásnou přírodou. Start a cíl je deset minut chůze od stanice metra Háje. Je to dobrodružná zábava bez rozdílu věku. Na cestě jsou schované zprávy, kudy máte dále pokračovat, nebo informace o historii ztracené Atlantidy, úkoly jsou jednoduché a zvládne je každý. Pokud by se nějaká zpráva náhodou ztratila, je možné pokračovat a zvládnout hru i bez ní.

Plán hry si můžete stáhnout ze stránek pořadatele ve formátu PDF a mít ho v tabletu, telefonu nebo si ho vytisknout. Kdo má čtečku využije formáty epub a mobi.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Kulturní centra - Praha 11 Akce v MČ Praha 11

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Venkovní zážitková...

Top Hotel PrahaPraha (3.5 km)

Residence TrafickPraha (6.1 km)

Sportovní centrum OlšankaPraha (8.5 km)