Craig Armstrong v Praze

Craig Armstrong v Praze

Adresa:

Praha 1, Slovanský ostrov 226

Termín: 21.4.2017
Vstupné:

899,- až 1 499,-

21duben pátek 20:00

Žánr: koncertyvážnáklasickáfilmová hudba

Umělci: Craig Armstrong


Mezinárodní festival Film Music Prague 2017 potvrzuje prvního hosta příštího ročníku – hollywoodského skladatele Craiga Armstronga. Program festivalu začne 20. dubna a skončí 23. dubna 2017. Koncerty doplní panelové diskuze, masterclass, soutěže a výstava.

Držitel cen Grammy a Zlatý globus Craig Armstrong uvede v rámci koncertu s názvem A STORY OF LOVE (v pátek 21. dubna) své největší hity, jako jsou Moulin Rouge!, Romeo a Julie, Velký Getsby nebo Láska nebeská. Koncert se uskuteční v Paláci Žofín.

Craig Armstrong často spolupracuje s režiséry Bazem Luhrmannem (Moulin Rouge!) a Oliverem Stonem (Snowden). Hollywood otevřel Armstrongovi dveře také k mnoha slavným umělcům, jako jsou Madonna, U2, Luciano Pavarotti nebo Massive Attack. S nimi spolupracoval na nejrůznějších hudebních projektech. „Craig Armstrong má svůj originální styl, který poznáte na první poslech. O jeho účast jsme se pokoušeli už řadu let. Jsem rád, že to tentokrát vyšlo,“ říká umělecký ředitel festivalu Nikola Bojčev.

Festival Film Music Prague dále připravuje multimediální koncertní show ALIEN: SYMPHONY (v sobotu 22. dubna), která zkombinuje hudbu ze všech filmů populární ságy o vetřelcích se speciálními efekty a scénickým osvětlením. „Ve světové koncertní premiéře zazní v Paláci Žofín suita z filmu Prometheus skladatele Harryho Gregsona-Williamse, který s festivalem dlouhodobě spolupracuje,“ dodal Bojčev.

Festival Film Music Prague 2017 pořádají společnost CineConcert a agentura BowTie. Podrobnosti o akci na webu www.filmmusicprague.com

Craig Armstrong často spolupracuje s režiséry Bazem Luhrmannem (Moulin Rouge!) a Oliverem Stonem (Snowden). Hollywood otevřel Armstrongovi dveře také k mnoha slavným umělcům, jako jsou Madonna, U2, Luciano Pavarotti nebo Massive Attack. S...

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

O akci jsme již napsali...

Hudební kluby - Praha 1 Akce v MČ Praha 1

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Craig Armstrong v Praze

Salon Thajka - Hotel MánesPraha (364 metrů)

Zrcadlová kaple KlementinaPraha (906 metrů)

ValentinskaPraha (977 metrů)

Doporučené akce v Praze

Akce v Praze na Jiný den?

V okolí doporučujeme...

Národní divadlo Národní divadlo Praha 1 (283 m)
Café Savoy Café Savoy Praha 5 (453 m)