Humbook: literární festival pro young adults

Humbook: literární festival pro young adults

Adresa:

Praha 7, Bubenská 1

Termín: 15.10.2016
Vstupné:

149 Kč, 349 Kč

15říjen sobota 12:00

Žánr: humbook literaturafestivalsetkání

Umělci: Christopher PaoliniRuta Sepetysová


Milujete knihy? Přijďte se osobně setkat se světovými i českými autory, s redaktory, překladateli, bloggery, a užít si zábavu během workshopů a bohatého doprovodného programu. HUMBOOK, to je festival knih, co hýbou vašim světem!

Co je Humbook? Literární festival, který je tady zejména pro mladé nadšené čtenáře, ale i pro nečtenáře, kterým ukáže, že čtení je trendy. Proč jít na Humbook? Setkáte se se zahraničními bestsellerovými autory! Přijede Američan Christopher Paolini (autor bestselleru Eragon), Ruta Sepetysová (autorka celosvětového knižního hitu V šedých tónech), Natalja Ščerba (autorka nejúspěšnější ruské fantasy posledních let Časodějové).

Přijďte si popovídat také s významnými českými autorkami Míšou Burdovou, Marií Rejfovou a Lenkou Dostálovou. Budete moct nahlédnout pod pokličku redaktorské práce, setkat se i s překladateli a výtvarníky a zjistit třeba, jak vzniká kniha. Těšte se na báječné knížky i zajímavé workshopy. Speciálními hosty budou YouTuber Johny Machette a booktuberka, Molly v knize, fashion bloggerka Stylewithme.

Pro koho Humbook je? Pro všechny, kteří se zajímají o dění kolem sebe. Mají nevšední zájmy, chodí na sociální sítě nebo ven s kamarády, vědí, co je populární a co už je OUT. Pro ty, co se o své zážitky a dojmy rádi podělí s ostatními, ať už přes facebook, instagram nebo třeba snapchat. Ale především je pro ty, kteří milují svět knih.

K dispozici je i limitovaný počet VIP vstupenek, které zaručují zajímavý dárkový balíček. Vstupenky v distribuci na prodejních místech Ticketportal.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

O akci jsme již napsali...

Kulturní centra - Praha 7 Akce v MČ Praha 7

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Humbook: literární...

Pension Klára Praha 7 (418 metrů)

Hotel Belvedere Praha 7 (463 metrů)

Doporučené akce v Praze

Akce v Praze na Jiný den?

V okolí doporučujeme...

Prašná brána Prašná brána Praha 1 (1 365 m)
Pražský Orloj Pražský Orloj Praha 1 (1 673 m)
Kavárna Kaaba Kavárna Kaaba Praha 2 (2.2 km)