Víkend s Elvisem Presleym v Grévinu

Víkend s Elvisem Presleym v Grévinu

Adresa:

Praha 1, Celetná 15

Termín: 10.9.2016 11.9.2016
Vstupné:

http://www.grevin-praha.com/cz/cenik

10zář - 11zář celý den

Žánr: ostatní akceworkshop


Nesmrtelný král rock´n´rollu se znovu objeví v nablýskaném kostýmu v nejzábavnějším muzeu voskových figurín Grévin Praha. O víkendu 10. – 11. září propadne celé muzeum „elvisománii“ a nezapomenutelným hitům, které představí herci a zpěváci Divadla Kalich z připravovaného muzikálu Srdcový král.

Pražský Grévin, Divadlo Kalich a jeden ze spoluautorů projektu "Muzeum Grévin žije" herec Petr Batěk spojili síly a na druhý zářijový víkend nachystali zábavný program věnovaný rock´n´rollovému králi. Elvisů bude plné muzeum! Vystoupí tu nejen hvězdy nového českého muzikálu Srdcový král, ale celý zástup Elvisů, kteří budou návštěvníky bavit celý víkend. Vévodit této podívané bude dokonalá vosková socha zpěváka, která je součástí  expozice muzea, oděná v přesné replice kostýmu z roku 1972 známého z obalu desky „Burning love". Temně rudý oblek posázený zlatými detaily, blyštivý pásek s výraznou sponou doplněný bílou hedvábnou šálou v rozhalence vystihuje zpěvákův nezapomenutelný styl.

To není vše. Pro návštěvníky je připravena kvízová hra napříč muzeem, dostanou možnost vyzkoušet si hru na bicí a jiné nástroje v rámci rytmického workshopu. Na návštěvníky, kteří dorazí do Grévinu převlečeni v tematickém kostýmu Elvise, čeká odměna v podobě voucheru na vstupné do muzea 1+1.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Doporučujeme Kulturní centra - Praha 1 Akce v MČ Praha 1

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Víkend s Elvisem...

Hotel Ungelt Praha 1 (56 metrů)

Hotel U Zlatého Jelena Praha 1 (66 metrů)

Doporučené akce v Praze

Akce v Praze na Jiný den?

V okolí doporučujeme...

Prašná brána Prašná brána Praha 1 (250 m)
Pražský Orloj Pražský Orloj Praha 1 (255 m)
Café Louvre Café Louvre Praha 1 (705 m)