Letní Bazar Bar 2016

Letní Bazar Bar 2016

Adresa:

Praha 1, Jungmannovo náměstí 767/6

Termín: 18.6.2016

18červen sobota 13:00

Žánr: ostatní akcebazartrhymóda


LETNÍ NÁKUPY S BAZAR BAREM!

Desítka úspěšných Bazar Barů je za námi! Celé sobotní odpoledne si i v létě, po jedenácté, můžete užít v prostorách ČSOB Inspirace. Budeme se těšit společně s prodejci, kteří už pro vás vybírají ty nejlepší kousky. Šaty, sukně, trička, tílka, nebudou chybět ani plavky, sluneční brýle, slamáky, plážové tašky…prostě vše, co se během letních dnů může na sebe hodit. Nejen oblečení, ale i obuv, šperky, kabelky a další doplňky budou na místě k dostání.

Akce se může každý zúčastnit jako návštěvník/nakupující nebo jako prodávající. Ideální samozřejmě je, pokud se člověk stane prodejcem a zároveň si odnese nějaké hezké kousky pro sebe! Mezi nákupy se lze osvěžit v kavárně ČSOB Inspirace, kde bude čekat již tradičně speciální menu pro Bazar Bar! V rámci doprovodného programu se určitě nudit nebudete.

Opět bude možné dát textil na dobrou věc a pomoct tam, kde je to potřeba. Během celé akce lze darovaný textil nechat u stánku POTEX.cz! Minule se podařilo vybrat přes 300 kg textilu, který byl zaslán maminkám v azylovém bydlení (Společnou cestou) a klientům Sananimu. Samozřejmě s dětskými kousky se nezapomnělo na Klokánek!

„Bazar Bar (BB) je akcí, která má za cíl nabídnout lidem příjemné prostředí, kam mohou několikrát do roka vyrazit. Jsem ráda, že k tradici jaro a podzim se připojilo i léto. Myšlenka BB tkví ve spojení nákupů za nízké ceny, jídla, pití a dobré zábavy. Lidé by si neměli jen dobře nakoupit, ale užít si odpoledne, které s BB stráví. Díky partnerům BB je nabídka služeb vždy rozdílná. Bohatý doprovodný program? Právě to nabízí Bazar Bar!“  Olí Šlégrová (organizátorka fashion eventu)

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Letní Bazar Bar 2016

Hotel Liberty Praha 1 (53 metrů)

Hotel Prague Inn Praha 1 (78 metrů)

Doporučené akce v Praze

Akce v Praze na Jiný den?

V okolí doporučujeme...

Staroměstské náměstí Staroměstské náměstí Praha 1 (430 m)
Pražský Orloj Pražský Orloj Praha 1 (433 m)
Café Louvre Café Louvre Praha 1 (336 m)