Máme otevřeno / We Are Open

Galerie, divadla, kluby i ateliéry umělců mají otevřeno. Zažijte pražský Art District 7 na vlastní kůži! VÍCE NEŽ 30 MÍST NA SEDMIČCE VSTUP ZDARMA Kompletní program najdete zde: http://www.dox.cz/cs/specialni-programy/mame-otevreno-4.

Ve čtvrtek 2. června otevřou své dveře galerie, divadla, hudební kluby, kavárny, ateliéry umělců a další kulturní instituce a místa plná kreativity na Praze 7. Během 6. ročníku akce s názvem MÁME OTEVŘENO bude pro návštěvníky připraven od 18 do 22hod program, jehož součástí budou komentované prohlídky, hudební, divadelní i filmové zážitky, diskuze, workshopy a zejména pak příjemná setkání tam, kde se na Praze 7 kultura nejen prezentuje, ale i vzniká.

Akce se zúčastní: AKARI / ANNA MAREŠOVÁ DESIGNERS / ARTWALL / BERLÍNSKEJ MODEL / BIO OKO / BISTRO 8 / CAFÉ LETKA / CENTRUM A NADACE PRO SOUČASNÉ UMĚNÍ PRAHA / CHEMISTRY GALLERY / DESIGNIQ / DOX / FAIR ART / GALERIE PETR NOVOTNÝ / GALERIE SCARABEUS A MUZEUM KÁVY / HACKERSPACE BRMLAB /HELENA DAŘBUJÁNOVÁ / INI GALLERY / JAKOBY / KONCEPT STORY / LA FABRIKA / MONOM / NÁRODNÍ GALERIE V PRAZE - VELETRŽNÍ PALÁC / NOVÁ RADNICE PRAHY 7 / NOVÁ SÍŤ / PAGE FIVE / PIDIVADLO / RECYCLE WITH LOVE / SISTERS CONSPIRACY / SCHNIRCH / SPOLEK SKUTEK / STUDIO ALTA / TISKÁRNA NA VZDUCHU

Hlavním koordinátorem akce je Centrum současného umění DOX, partnerem je MČ Praha 7. 

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Doporučujeme Kulturní centra - Praha 7 Akce v okolí
  • RockOpera Praha

    Nejoblíbenější divadlo poblíž

    RockOpera Praha
    Praha 7, Komunardů 306/1

    Rock Opera Praha – První divadlo pro rockery Strhující rockový koncert... zobrazit více


Máš k tomu co říct?

...tak to řekni

Za tvůj názor budeme rádi. Nejprve se ale přihlaš.