Ženy nahlas - výstava

Ženy Nahlas

Kolekce 18ti fotografií z Adrianiny dílny odráží intenzitu a různorodost její práce za uplynulých 13 let. Naleznete zde spojení vášně a fantazie I přírody s drsným realismem.  Tyto vtíravé obrazy odhalují spojení hluboko ukrytých citů fotografovaných subjektů  a autorčiných snů.

Všechny vystavené práce jsou prodejní.  

Adriana Cahová (1979)

Žena, matka, fotografka, milovnice lidí, vášnivá čtenářka a požitkářka začala fotit ve svých 20ti letech poté, co původně stála na druhé straně objektivu jako modelka pro uměleckého fotografa. Pořídila si zrcadlovku Canon zed ne na den a už se jí vlastně nikdy nepustila. Postupem času dovybavila své vybavení o další fotoaparáty, světla, objektivy, stala se digitální, ale I klasicky filmově středoformátovou.

Ve svých nynějších 35ti letech se již pět let zabývá focením na volné noze, tvoří, vystavuje,. Na svých fotografiích zobrazuje především tváře a těla lidských bytostí, které potkává kolem sebe, ale také cestovní dokumenty i krajiny zemí, jež zrovna navštěvuje.

Za stěžejní cast své práce považuje černobílé portréty a akty žen focené na středoformát. Sama filmy vyvolává a snímky pak přenáší na papír mokrým procesem v temné komoře. “Chci zachytit svět takový, jaký ho vidím. Plný krásy, ale i krutosti, plný mnoha odstínů emocí. Obdivuji lidské teplo, rozmanitost, i zvláštnost. Jednoduše chci lidem ve svých fotkách vzdát hold.”  

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Doporučujeme Galerie a muzea - Praha 1 Akce v okolí
 • Studio Ypsilon

  Nejoblíbenější divadlo poblíž

  Studio Ypsilon
  Praha 1, Spálená 16

 • Divadlo Kalich

  Nejoblíbenější divadlo poblíž

  Divadlo Kalich
  Praha 1, Jungmannova 9

Máš k tomu co říct?

...tak to řekni

Za tvůj názor budeme rádi. Nejprve se ale přihlaš.