Ženy nahlas - výstava

Adresa:

Praha 1, Štěpánská 61

Termín: 24.4.2016 22.5.2016
Vstupné:

0

24dub - 22kvě celý den

Žánr: výstavyobrazyportrét


Ženy Nahlas

Kolekce 18ti fotografií z Adrianiny dílny odráží intenzitu a různorodost její práce za uplynulých 13 let. Naleznete zde spojení vášně a fantazie I přírody s drsným realismem.  Tyto vtíravé obrazy odhalují spojení hluboko ukrytých citů fotografovaných subjektů  a autorčiných snů.

Všechny vystavené práce jsou prodejní.  

Adriana Cahová (1979)

Žena, matka, fotografka, milovnice lidí, vášnivá čtenářka a požitkářka začala fotit ve svých 20ti letech poté, co původně stála na druhé straně objektivu jako modelka pro uměleckého fotografa. Pořídila si zrcadlovku Canon zed ne na den a už se jí vlastně nikdy nepustila. Postupem času dovybavila své vybavení o další fotoaparáty, světla, objektivy, stala se digitální, ale I klasicky filmově středoformátovou.

Ve svých nynějších 35ti letech se již pět let zabývá focením na volné noze, tvoří, vystavuje,. Na svých fotografiích zobrazuje především tváře a těla lidských bytostí, které potkává kolem sebe, ale také cestovní dokumenty i krajiny zemí, jež zrovna navštěvuje.

Za stěžejní cast své práce považuje černobílé portréty a akty žen focené na středoformát. Sama filmy vyvolává a snímky pak přenáší na papír mokrým procesem v temné komoře. “Chci zachytit svět takový, jaký ho vidím. Plný krásy, ale i krutosti, plný mnoha odstínů emocí. Obdivuji lidské teplo, rozmanitost, i zvláštnost. Jednoduše chci lidem ve svých fotkách vzdát hold.”  

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Galerie a muzea - Praha 1 Akce v MČ Praha 1

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Ženy nahlas - výstava

Apartments Václavské náměstí Praha 1 (55 metrů)

Apartments Štěpánská Praha 1 (120 metrů)

Doporučené akce v Praze

Akce v Praze na Jiný den?

V okolí doporučujeme...

Prašná brána Prašná brána Praha 1 (685 m)
Pražský Orloj Pražský Orloj Praha 1 (755 m)
Café Louvre Café Louvre Praha 1 (528 m)