Future Night: Hardcore Henry

Future Night: Hardcore Henry

Adresa:

Praha 7, Františka Křižíka 460/15

Termín: 19.4.2016
Vstupné:

150 Kč

19duben úterý 23:00

Žánr: filmFuture Nightakční


Je to tu, Future Night, který Vám nabídne nevšední filmový zážitek, na který jen tak nezapomenete! Tentokrát je tu předpremiéra filmu Hardcore Henry, kdy se seznámíme s originálním akčním snímkem, který tu ještě nebyl!

Zběsilý a šílený akční nářez v neuvěřitelném tempu. Hardcore Henry je první film na světě natočený kompletně, a tím je myšleno od úplného začátku až do úplného konce, z pohledu první osoby. Přesně jako počítačové střílečky, které jsou samozřejmě stěžejní inspirací. Divák vše sleduje z pohledu hlavního hrdiny . . . ne, tak ne . . . Divák JE hlavní hrdina, který v nezastavitelné lavině úderů, střelby, skoků, pádů a jízdě na čemkoliv musí zlikvidovat hlavního zlořáda, celou jeho armádu a zachránit krásnou blondýnu s vysoce nadprůměrným sex appealem. A vzpomenout si, kdo je a že ta blonďatá kráska je jeho žena.

Hardcore Henry nabízí nekompromisní zážitek, jaký v kině dosud nikdo neměl šanci zakusit. A k tomu kulometnou dávku násilí, černého humoru, divokých nápadů a bezuzdné zábavy.

Samozřejmě se můžete i těšit na tematickou výzdobu ve foyer kina BIO OKO a fanoušky v kostýmech.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Kulturní centra - Praha 7 Akce v MČ Praha 7

Podobné akce

29listopad středa

6pro - 12procelý den

4prosinec pondělí 19:00

Ubytování v okolí akce Future Night: Hardcore...

Hotel ForRest Praha Praha 7 (1 209 metrů)

Villa Milada Praha 6 (1 854 metrů)