Přejít na stránky Ticketpro.cz

13 ženských tváří

Adresa:

Praha 1, Celetná 17

Termín: 22.4.2018

22duben neděle 19:30

Žánr: divadlo


Představení „13 ženských tváří“ je hudebně dramatická inscenace, v níž v krátkých a měnících se etudových scénách se rozkrývá svět ženy.

Žena zamilovaná a osamocená, žena svádějící a opuštěná. Vnitřní svět ženy, který je občas klidný a dětinsky nevinný, někdy tvrdý a vroucí vášnivý. Hrdinka během divadelní hry vyzkouší různé emoční a věkové masky.

Tyto obrazy třinácti inscenací lze snadno zahlédnout v dílech světoznámých malířů – Picassa, Maneta, Muncha, Vermeera, jejichž příběhy ožívají na jevišti. Možnosti nahlédnout do vzrušujícího světa ženy, plného rozporů a kouzel, napomáhá i hudba, jejíž vizuální obrazy jsou spojeny s vokálními kompozicemi španělských a latinoamerických autorů v podání sopranistky Ilony Pavlové, absolventky hudební fakulty GITISu.

Slavné melodie Besame mucho, Quizas, Historia de un Amor a jiná vokální díla skladatelů různých epoch vytváří různorodou paletu ženských citů.

V představení účinkují herci divadla Marianny Arzumanové a pozvání hudební umělci. V hlávních rolích: Ilona Pavlova, Štefan Radačovský, Anna Sharogradskaya a další.

Obsazení a více informací o představení zde

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Divadla - Praha 1 Akce v MČ Praha 1

Podobné akce

Ubytování v okolí akce 13 ženských tváří

Restaurant a hotel NebozízekPraha (489 metrů)

The Golden Wheel HotelPraha (865 metrů)

Zrcadlová kaple KlementinaPraha (929 metrů)