Přejít na stránky Ticketpro.cz

Chagall / Reynek

Adresa:

PRAHA 1, Letenská 10

Termín: 16.4.2014 14.9.2014
Vstupné:

viz. níže

16dub - 14zář celý den

Žánr: ostatní akce


Sto pět originálních grafik a tři typografické listy, kterými světoznámý bělorusko-francouzský malíř Marc Chagall doprovodil v roce 1956 vydanou limitovanou sérii Starého zákona bible, budou poprvé k vidění v České republice v rámci úspěšné výstavy REYNEK.

Sto pět originálních grafik a tři typografické listy, kterými světoznámý bělorusko-francouzský malíř Marc Chagall doprovodil v roce 1956 vydanou limitovanou sérii Starého zákona bible, budou poprvé k vidění v České republice

 

Expozice přibude ve Valdštejnské jízdárně k již probíhající návštěvnicky úspěšné výstavě díla Bohuslava Reynka. Díky spojení Reynka a Chagalla získá divák možnost porovnat křesťanský a židovský přístup ke stejnému literárnímu zdroji, vidění téhož osobnostmi, jejichž lidské osudy byly naprosto protichůdné. 

 

Bohuslav Reynek – Génius, na kterého jsme měli zapomenout.

Nejreprezentativnější výstava grafického díla po desetiletí zapovězeného českého tvůrce

Znalci, kunsthistorici a sběratelé umění už Reynkovo výtvarné dílo objevili a docenili. Nyní máte ojedinělou příležitost poznat Bohuslava Reynka i Vy.

Výběr z grafických listů Bohuslava Reynka zhlédlo v Pekingu 58 000 návštěvníků.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Kulturní centra - PRAHA 1 Akce v MČ PRAHA 1

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Chagall / Reynek

The Golden Wheel HotelPraha (620 metrů)

ValentinskaPraha (701 metrů)

Zrcadlová kaple KlementinaPraha (717 metrů)