Petr Kocman - Mr.Country a hosté

Adresa:

Praha 11, Blažimská 1781

Termín: 7.6.2024 v 20:00 hod. (pátek)
Vstupné:

od 299

7červen pátek 20:00

Žánr: koncertycountry


V pražském Top Hotelu se 7. června 2024 od 20.00 hodin uskuteční koncert Petra Kocmana s názvem „Mr. Country a hosté“. Fanoušci se mohou těšit na výběr toho nejlepšího z jeho bohatého repertoáru, včetně hitů jako jsou Crazy man, Já to nejsem, Růže z Jericha, Mříží vlasů tvých, Láska je past, Home a mnoho dalších. Kromě oblíbených skladeb zazní i písně z nového alba Mr. Country, a některé z nich budou naživo představeny vůbec poprvé! Koncert zpříjemní nejen doprovodná kapela PK Band, dlouholetých společníků Petra Kocmana, ale také vystoupení speciálních hostů.

Mezi nimi bude stát na pódiu vynikající bluegrassová kapela Monogram, která společně s Petrem oblékne jeho písně do netradičního hudebního hávu, dodávající skladbám nový rozměr. Očekávat můžete také jedinečné duety, včetně emocemi nabité písně Nelámej nade mnou hůl, kterou Petr zazpívá s úchvatnou Denisou Markovou. Fanoušci se navíc mohou těšit na hity legendárního Bohouše Josefa ze skupiny Burma Jones, včetně slavné Samby v kapkách deště.

Chybět nebude také bohaté občerstvení, které si mohou hosté dopřávat nejen v průběhu koncertu, ale již před jeho začátkem, protože prostory budou otevřené již od 18.30. „Jsem nadšený, že mohu svou hudbu sdílet se všemi v tak příjemném prostředí, jakým TOP HOTEL Praha bezesporu je. Koncert 'Mr. Country a hosté' bude unikátní nejen díky premiéře skladeb z mého nového alba, ale také díky vystoupení s vynikajícími muzikanty a mými dlouholetými přáteli” říká Petr Kocman. Tento koncert slibuje být jedinečným spojením country a dalších hudebních žánrů, nabízí tedy ideální příležitost pro všechny příznivce kvalitní hudby strávit večer plný vynikajících výkonů a nezapomenutelných hudebních zážitků.

Hudební kluby v Praze Akce v MČ Praha 11

Podobné akce

25květen sobota 12:00

Multižánrový hudební festival

, Viniční domek, Chuchelská 6/1, Praha 12 - Modřany Koncert

25květen sobota 15:00

25květen sobota 17:00

25květen sobota 20:00

Z.E.N. Trio

, Alšovo nábřeží 12 Koncert

Ubytování v okolí akce Petr Kocman - Mr.Country...

Top Hotel PrahaPraha (48 metrů)

Residence TrafickPraha (2.8 km)

Sportovní centrum OlšankaPraha (5.3 km)

Doporučené akce v Praze

Akce v Praze na Jiný den?

V okolí doporučujeme...

Žižkovská věž Žižkovská věž Praha 3 (5.4 km)
Hermitage Hotel Prague Hermitage Hotel Prague Praha 2 (6.3 km)