Brutalistická architektura II.

Brutalistická architektura II.

Adresa:

Praha 1, Náměstí republiky 1

Termín: 7.9.2022
Vstupné:

300 Kč

7září středa 17:00

Žánr: ostatní akcevycházka architektura historie Praha


Druhá vycházka po stopách brutalistické architektury vás zavede do samého centra Prahy a představí vám výjimečné koncepty obchodního domu, hotelů a veřejných budov navržených skvělými architekty, z nichž někteří již byli představeni při první vycházce. To, jak se tvůrci vyrovnali s novým zadáním a jak své stavby zapojili do historické zástavby, budete moci posoudit sami. Budete mít také příležitost vyjádřit názor na probíhající rekonstrukce několika brutalistických staveb a zamyslet se nad možnostmi památkové ochrany těchto výjimečných a originálních budov. A to vše za zasvěceného a nadšeného doprovodu průvodkyně Markéty Čejkové.

 

Pořadatelem akce je organizace Open House Praha, z. ú. Účast na akci je podmíněna zakoupením online vstupenky předem. Více informací naleznete na webových stránkách pořadatele.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Podobné akce