Unikátní umělecká výstava, jejímž hlavním tématem je vědecká reflexe vzniku naší planety Země a života na ní. Obsáhlá expozice představí v okruzích Zrození Země, Vznik života a Počátek lidstva, konceptuální fotografie Jana Dotřela, který výstavu autorsky připravil společně s kurátorem Josefem Mrvou ml., ale i díla dalších významných umělců, jako například Venuše Evy Eisler, malby Milana Housera, objekty Qubus Design Studia vytvořené z fosilií stromatolitu, ale i kresby významného českého ilustrátora Zdeňka Buriana.

Většina z těchto umělců vytváří díla přímo pro výstavu Aetas Praehistorica, nebo mají k tématům astronomie, paleontologie velice blízko. Obsáhlou výstavu doplní také naturálie a kuriozity z unikátní soukromé sbírky, mecenáše a sběratele umění Oldřicha Uttendorfského.

VÍCE INFORMACÍ ZDE

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Galerie a muzea - Praha 1 Akce v MČ Praha 1

Podobné akce

1led - 31procelý den

Sklo jako umění

, Štefánikova 68/12 Výstava

10čer - 23procelý den

Květina

, Výstaviště Výstava

15říj - 16ledcelý den

Frida Kahlo: Fotografie

, Staroměstské nám. 605/13 Výstava

Ubytování v okolí akce Aetas Praehistorica

Tyn Yard ResidencePraha (700 metrů)

The Emblem HotelPraha (1 075 metrů)

ValentinskaPraha (1 193 metrů)

Doporučené akce v Praze

Akce v Praze na Jiný den?

V okolí doporučujeme...

Prašná brána Prašná brána Praha 1 (410 m)
Pražský Orloj Pražský Orloj Praha 1 (896 m)
Café Louvre Café Louvre Praha 1 (1 118 m)