Backstage: Jeden svět + Ibby Pop feat. Blackout

Backstage: Jeden svět + Ibby Pop feat. Blackout

Adresa:

Praha 7 - Bubeneč, Výstaviště 67

Termín: 2.12.2021 v 19:30 hod. (čtvrtek)
Vstupné:

300

2prosinec čtvrtek 19:30

Žánr: ostatní akceFolklórpřednášky Pop Jazz Gypsy


Jak vzniká populární festival největší české neziskovky Člověk v tísni? Co stojí za úspěchem projektu, který si před dvaadvaceti lety dal za cíl vychovávat lidi napříč generacemi v oblasti lidských práv? 
Festival Jeden svět získal v roce 2007 za svůj přínos čestné uznání UNESCO a stále je považován za nejvýznamnější festival svého druhu na světě. Do zákulisí tohoto jedinečného projektu vás pozvou ti nejpovolanější – ředitelé Ondřej Kamenický a Lenka Lovicarová


Naši historicky první Backstage talkshow v Ateliéru Rychta bude moderovat Filip Korytahttps://www.filipkoryta.cz/tesi-me/

Více o festivalu Jeden svět, najdete zde. https://www.jedensvet.cz/festival/aktuality

Backstage je seriál večerů, během kterých vám chceme představit zajímavé, úspěšné a sledované projekty skrze věci, které nejsou na první pohled vidět. Necháme vás nakouknout do zákulisí a odhalíme pro vás dění za oponou. Přijďte si poslechnout to, co nikdy nenajdete v žádné tiskové zprávě. Backstage je talkshow. Nemusíte jen poslouchat, když chcete něco vědět.

  

Ibby Pop feat. Blackout

Po skončení talkshow si dáme dokonalý blackout, ale nebojte se, ztráta vědomí nehrozí. V hudebním uskupení Blackout se spojily dvě výrazné hudební osobnosti - zpěvák Ibby Pop a houslista Vojtěch Lavička (Deep Sweeden, Gipsy.cz), které na kytaru, akordeon a kontrabas doplňují bratři  Petr a Jan Surmajovi. 
Zapomenete na všechny starosti a budete si užívat krystalicky čistou radost a energii z dobré muziky, z mixu popu, balkánské hudby, latiny, romských melodií i jazzu.

 

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Kulturní centra v Praze Akce v MČ Praha 7 - Bubeneč

Podobné akce

18únor pátek 20:00

19březen sobota 20:00

7prosinec úterý 21:00

Doporučené akce v Praze

Akce v Praze na Jiný den?