Před třiceti lety Hana a Karel Heřmánkovi založili jedno z prvních porevolučních soukromých divadel v Česku. Takže důvod k oslavě máme – a rozhodli jsme se to pojmout ve velkém stylu.

4. listopadu od 19:00 se můžete těšit na jedinečné setkání osobností, které s Divadlem Bez zábradlí spojily svůj život. Výčet hostů a přátel Divadla Bez zábradlí skutečně stojí za to: těšit se můžete na Ondřeje Havelku, Jarka Nohavicu, Veroniku Freimanovou, Danu Morávkovou, Janu Švandovou, Jiřího Bartošku, Josefa Cardu, Jana a Rudolfa Hrušínské, Petra Pospíchala, Pavla Zedníčka, Zdeňka Žáka, a spoustu dalších.

PODROBNÉ INFORMACE ZDE

Ondřej Havelka a jeho Melody Makers se zabývají autentickou interpretací populární hudby období raného a vrcholného swingu od počátku let třicátých až k raným letům čtyřicátým. Pestrý repertoir zahrnuje atraktivní skladby...

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Divadla - Praha 1 Akce v MČ Praha 1

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Divadlo Bez zábradlí...

Zrcadlová kaple KlementinaPraha (628 metrů)

The Emblem HotelPraha (632 metrů)

Salon Thajka - Hotel MánesPraha (636 metrů)

Doporučené akce v Praze

Akce v Praze na Jiný den?

V okolí doporučujeme...

Staroměstské náměstí Staroměstské náměstí Praha 1 (508 m)
Café Louvre Café Louvre Praha 1 (245 m)