Literární matiné - Dynastie Havlů

Literární matiné - Dynastie Havlů

Termín: 18.12.2021 v 17:00 hod. (sobota)
Vstupné:

120 Kč

18prosinec sobota 17:00

Žánr: divadloliterární matiné


LITERÁRNÍ MATINÉ O VZESTUPECH A PÁDECH NĚKOLIKA GENERACÍ VÝJIMEČNÝCH LIDÍ, JEJICHŽ RODINNÝ KLAN OVLIVŇOVAL NEJEN PODNIKATELSKÝ, ALE I SPOLEČENSKO-KULTURNÍ ŽIVOT V ČESKÝCH ZEMÍCH A NESMAZATELNĚ SE OTISKL DO NAŠÍ HISTORIE. S VYUŽITÍM TEXTŮ SIMONY PETRŮ A KNIH KRYSTYNY WANATOWICZOVÉ.

Stavitelé a podnikatelé, kteří nepodnikali pouze pro sebe, vizionáři, politici, vědci, umělci, vlastenci i emigranti, třídní nepřátelé a disidenti, vězni a štvanci. Zakladatelé Paláce Lucerna, Zahradní čtvrti Barrandov, Barrandovských teras i Filmových ateliérů, spolutvůrci Charty 77 a Občanského fóra a v neposlední řadě neúnavní bojovníci za svobodnou a demokratickou republiku.

Literární matiné o vzestupech a pádech několika generací výjimečných lidí, jejichž rodinný klan ovlivňoval nejen podnikatelský, ale i společensko-kulturní život v českých zemích a nesmazatelně se otiskl do naší historie. S využitím textů Simony Petrů a knih Krystyny Wanatowiczové, jediné spisovatelky, která se soustavně věnuje příběhům a historii rodu Havlových.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Divadla - Praha 1 Akce v MČ Praha 1

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Literární matiné -...

Salon Thajka - Hotel MánesPraha (600 metrů)

Tyn Yard ResidencePraha (845 metrů)

Royal Court ApartmentsPraha (869 metrů)

Doporučené akce v Praze

Akce v Praze na Jiný den?

V okolí doporučujeme...

Staroměstské náměstí Staroměstské náměstí Praha 1 (749 m)
Café Louvre Café Louvre Praha 1 (422 m)