Zahrada ve městě

Zahrada ve městě

Adresa:

Praha, Jabloňová, Praha

Termín: 11.9.2021
Vstupné:

0,-

11září sobota 09:00

Žánr: ostatní akceděti rukodělná dílna trhy divadlo pohádka rodina Praha


Již podesáté se uskuteční tradiční komunitní akce Klubu K2 na Zahradním městě v Jabloňové ulici. V sobotu 11. září od devíti hodin dopoledne do dvou hodin odpoledne se prostor trhu Slunečnice před Rodinným centrem Klubu K2 promění v Zahradu ve městě. Bohatý program nabídne spoustu zábavných aktivit, rukodělných dílen a trhů pro rodiny s dětmi. V průběhu sobotního dopoledne vystoupí Divadlo Víti Marčíka s loutkovou pohádkou Šípková Růženka. Stánek Toulcova dvora nabídne keramiku, zeleninu, vázané květiny, dobroty a spoustu dalšího. Návštěvníci se mohou těšit také na pískování mandal a se společností Kokoza si budou moci vyrobit domácí vermikompostér. V rámci SWAPového obchůdku si vymění část garderoby, věci do domácnosti nebo třeba nevhodné dárky. V Šikulově dílně si děti s kladívky a hřebíky vyrobí fantazijní zvířata i dopravní prostředky. Nebude chybět ani úchvatný pohled na Zahradní Město ze střechy domu Arnika.

Komunitní akci určenou nejen pro všechny obyvatele Zahradního Města každoročně pořádá Klub K2 za podpory MČ Praha 10 a Magistrátu hl. města Prahy. Program: Zahrada ve městě X 11. září 2021, 9:00-14:00 trh Slunečnice, Jabloňová ulice, Praha 10 10.00 Divadlo Víti Marčíka: Šípková Růženka 9:30, 10:00, 12:00 vyhlídka ze střechy domu Arnika 10:00-12:00 workshop Kokoza – výroba vermikompostéru (registrace na https://rc-klubk2.webooker.eu/Actions) po celou dobu konání akce: Cirkus Burger Šikulova dílna stánek Toulcova dvora Nakupuj odpovědně – SWAPový obchůdek chill out zóna Point 50+ Charitativní obchůdek Diakonia Strom kavárna Květ Czechoslovak hedgehog – stánek chovné stanice pro chov afrických pygmy ježků Pískovací mandaly Dílna Školky K2 keramická dílna Oblečení @Čáry-čmáry Stánek Scuk Zahradní město Facebooková událost: https://www.facebook.com/events/170187308544083

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Podobné akce

Doporučené akce v Praze

Akce v Praze na Jiný den?