Moje kino LIVE: Malířka a zloděj

Moje kino LIVE: Malířka a zloděj

Adresa:

LIVE stream, online

Termín: 26.5.2021

26květen středa 20:30

Žánr: filmfilmlivestreamonlinekino doma moje kino live


V rámci online streamu „Moje kino Live“ proběhne předpremiérová projekce filmu „Malířka a zloděj“. Po filmu proběhne živá debata s hlavní protagonistkou Barborou Kysilkovou. „Moje kino Live“ vzniklo v době prvního uzavření kamenných kin kvůli pandemii koronaviru na jejich podporu. Dočkalo se takové divácké obliby, že jsme se ho rozhodli zachovat a promítat pro všechny, kteří jsou rádi #spoludomavkine.

Mladá česká umělkyně Barbora Kysilková žijící v Oslu je zoufalá z krádeže svých dvou obrazů. U soudu osloví jejich zloděje a poprosí jej, aby jí stál modelem pro portrét. Postupně se začne vytvářet zvláštní, těžko uvěřitelný vztah a zároveň vzniká neoddělitelné pouto, které tyto lidské bytosti spojí navždycky. Původně krátký dokument o jedné loupeži se proměnil v mnohovrstevnatý příběh o kreativním procesu, meandrech lidských vztahů, možnosti dostat druhou šanci a smyslu života jako takového. Výjimečný dokument s českou stopou, který nadchnul festivaly, kritiky i diváky po celém světě. Po snímku bude následovat debata s Barborou Kysilkovou. Film je možné zhlédnout pouze na území ČR.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Kulturní centra v Praze Akce v MČ LIVE stream

Podobné akce

30listopad úterý 19:00

13únor neděle

Hans Zimmer Live

, Ocelářská 460/2 Koncert

8dub - 31procelý den