Interaktivní laboratoř Světa bez kouře

Adresa:

Praha 7, Výstaviště Holešovice

Termín: 10.4.2021 31.5.2021

10dub - 31kvě celý den

Žánr: ostatní akce


Dokážete si představit, jak by vypadal svět bez kouře z klasických cigaret? Přijďte se podívat do unikátní laboratoře na pražském Výstavišti, kde vás výzkumem moderních bezdýmných nikotinových alternativ provede postava virtuálního profesora Dohořela. Dospělí návštěvníci se v prostředí laboratoře dozví, jaká jsou hlavní rizika spojená s kouřením klasických cigaret a co se děje při procesu spalování tabáku.

Seznámí se také s hlavními fakty o nikotinu, stejně jako s principy fungování moderních bezdýmných alternativ ke klasickým cigaretám a s rozdíly mezi nimi. Průvodcem je jim virtuální popularizátor vědy profesor Dohořel, který jednotlivá fakta srozumitelně vysvětluje v sérii tematických videí. Originální v Česku vyvinutá laboratoř využívá nejmodernější technologie, jako jsou digitální rentgeny a holografické boxy. Výjimečné je zejména využití technologie Motion Capture, díky které ožívá postava samotného profesora Dohořela. Laboratoř profesora Dohořela můžete navštívit v Praze na Výstavišti Holešovice až do 31. května, u vstupu do parku Stromovka. Otevírací doba: Po-Pá – 14:30 – 19:30 So-Ne – 13:00 – 19:30 Vstup do laboratoře je povolen pouze kuřákům a uživatelům bezdýmných výrobků 18+.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Kulturní centra - Praha 7 Akce v MČ Praha 7

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Interaktivní laboratoř...

Hotel EXPOPraha (198 metrů)

Hotel OlgaPraha (366 metrů)

Absolutum Boutique HotelPraha (685 metrů)