100 jarních kilometrů

100 jarních kilometrů

Termín: 1.3.2021 20.6.2021

1bře - 20čer celý den

Žánr: ostatní akcepro děti


Milé děti, vážení rodiče,  protože jsou letos velmi omezené možnosti co podniknout o jarních prázdninách, naplánovali jsme pro vás sérii výletů, které dohromady měří 100 km. Můžete se přidat k naší výzvě “100 jarních kilometrů" postupně projít všechny, nebo si vybrat jen některé a užít si pohodové procházky přírodou.

Výzvu můžete plnit od 1. března až do 20. června.  

Jak splnit výzvu:  

  1. Napište “Výzva přijata!” na e-mail technici@ddmpraha.cz, vymyslete název vašeho týmu a zašlete týmovou fotografii (obojí bude zveřejněno na našem webu, FB, Instagramu). 
  2. Z každého absolvovaného výletu nám pošlete fotku určeného místa (technici@ddmpraha.cz), odměnou získáte indicii k rozluštění tajenky (fotky budou opět zveřejněny pod názvem vašeho týmu). Výlety můžete projít v libovolném pořadí. 
  3. Vyluštěnou tajenku (dvouslovné spojení) nám pošlete opět na e-mail, a pokud bude správně, odměna vás nemine!  

Všechny výlety jsou naplánovány po značených turistických stezkách. Na všechna výchozí místa se dá snadno dostat dopravou, stejně tak i ze všech cílových stanic se dostanete snadno domů. Některé výlety se dají zkrátit, jiné prodloužit a všechny lze i směrově otočit.  

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Kulturní centra - Praha 6 Akce v MČ Praha 6

Podobné akce

Ubytování v okolí akce 100 jarních kilometrů

Hotel International PraguePraha (150 metrů)

Hotel MedaPraha (1 113 metrů)

Diplomat Hotel PrahaPraha (1 245 metrů)