Tajemství řeči těla a analýza vzhledu | Webinář

Tajemství řeči těla a analýza vzhledu | Webinář

Adresa:

LIVE stream, online

Termín: 15.4.2021

15duben čtvrtek 18:00

Žánr: ostatní akcesetkání


Komunikace začíná dřív, než otevřeme ústa! Víte, co chcete říct, ale paradoxně celkový dojem pokazí vaše tělo? Máte v hlavě všechno připraveno, a přece se vám roztřesou kolena a nervózně si mnete ruce? Posílá vám partner signály, ale vám jaksi chybí ten správný překladač? Poznejte tajemství neverbální komunikace a naučte se triky, jak udělat dobrý dojem i beze slov. V inspirativní přednášce Martina Čajka se podíváme na to, jak číst řeč těla a jak analyzovat vzhled – od mimiky přes gesta až po postoje. Věnovat se budeme i znalostem o vnímání vzhledu a nejnovější technologii výzkumu tváře, jež nám umožní zjistit, jak nás vnímají druzí. Dejte vašim pracovním setkání, prezentacím, ale i soukromým vztahům nový rozměr. 
 
Martin Čajko bude poutavě vyprávět o:
– základních pravidlech a principech čtení řeči těla
– mýtech, které kolují o řeči těla
– neverbálních projevech jednotlivých částí těla (ruce, nohy, tvář)
– nejupřímnějších částech těla
– tom, jaké emoce prožíváme, proč jsou důležité a jak ovlivňují chování našeho těla
– tom, jak se dá určit pevnost partnerského vztahu a i to, jaké signály ukazují, že se vztah pravděpodobně brzy rozpadne
– řeči těla pomocí ukázek ve videích, které budeme společně analyzovat
– tom, jak číst neverbální věty, a ne pouze jednotlivé neverbální písmenka
 
Martin Čajko
je komunikační trenér, optimista a ve volném čase hobby freediver. Pomáhá týmům a společnostem vytvářet takové prostředí, kde si lidé navzájem důvěřují a kde mají jasně nastavená komunikační pravidla, jež zvyšují efektivitu celého týmu. Je spoluzakladatel společnosti Otvorená Hra „Zastávám názor, že poznáním sebe dokážeme svou komunikaci výrazně zlepšit, a proto se věnuji práci s emocemi a vnitřním nastavením,“ hovoří Čajko, jenž se také věnuje asertivní a neverbální komunikaci.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Kulturní centra v Praze Akce v MČ LIVE stream

Podobné akce