LIVE stream - Útočiště

LIVE stream - Útočiště

Adresa:

LIVE stream

Termín: 25.3.2021

25březen čtvrtek 19:00

Žánr: divadlohudba tanec Dox Praha live stream online zdarma


Performeři a hudebníci mezinárodního souboru Farma v jeskyni jdou ve svých výkonech vždy na dřeň. Jinak tomu není ani v jejich představení Útočiště, které teď můžete výjimečně sledovat online spolu s živým rozhovorem s jeho režisérem Viliamem Dočolomanským.

Představení budeme streamovat 25. března od 19 hodin na našem Facebooku.

Představení je určeno pro děti od 12 let.

Vydávají se na cestu. Ze strachu. Bez záruk. Cesty tří lidí se protnou na útěku. Poutáni k sobě navzájem překonávají území úzkosti, odvahy, selhávání a soucitu. Hledají útočiště ve světě, který o ně nestojí. Když není kam se vrátit, zbývá jen procitnout. Představení se inspirovalo rozhovory s komunitou mladých lidí, žijících v Londýně, kteří na útěku prožili hraniční životní situace. Scénická kompozice balancuje na pomezí fyzického divadla a koncertu v podání sedmi výjimečných hudebních a tanečních performerů. Je pro všechny, kteří pokračují v cestě.

Účinkují: Andrej Petrovič, Rin Kin, Minh-Hieu Nguyen, Hana Varadzinová, Marcel Bárta, Štěpán Janoušek, Vít Halška / Jan Chalupa

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Podobné akce