Febiofest

Febiofest

Adresa:

Praha 1, Na Příkopě 22

Termín: 17.9.2021 (pátek) 24.9.2021

17zář - 24zář celý den

Žánr: festival filmový festival světová kinematografie


Stejně jako minulý rok i tento nás nakonec donutil s ohledem na aktuální situaci pandemie přesunout Febiofest z jara na podzim. Konkrétně od 17. do 24. září 2021 v prostorech Slovanský dům.

Díky programu, přinášejícímu v širokém záběru to nejlepší a nejnovější z celého světa, kvalitním projekcím a známým hostům přitahuje festival každý rok stále početnější publikum všech věkových kategorií a vzbuzuje zájem domácí kritiky a tisku.

Festival je primárně zaměřen na celovečerní snímky, nabízí divákům nejlepší filmy současné světové kinematografie, distribuční premiéry, retrospektivy a pocty filmovým osobnostem.

Po ukončení programu v Praze putují vybrané snímky do dalších měst v rámci regionálních ozvěn. Febiofest tak nabízí možnost zhlédnout kvalitní filmy i divákům mimo hlavní město. MFF Praha – Febiofest dokonce překračuje i hranice – na Slovensko.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Kulturní centra - Praha 1 Akce v MČ Praha 1

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Febiofest

Grand Hotel BohemiaPraha (164 metrů)

Hotel Meteor PlazaPraha (202 metrů)

Hotel Paříž PrahaPraha (208 metrů)