Harry Potter: Online Mad Head Show

Adresa:

LIVE stream, online

Termín: 20.1.2021
Vstupné:

1000Kč / Tým

20leden středa 19:00

Žánr: ostatní akcevideo


HARRY POTTER ONLINE KVÍZ NENÍ OBYČEJNÝ PUB QUIZ, JE TO MAD HEAD SHOW S MODERÁTOREM V PŘÍMÉM PŘENOSU!

K této hře nepotřebujete žádné znalosti ani speciální schopnosti či dovednosti, často vám postačí logika, intuice, ale třeba i smysl pro humor. Podívej se na video z naší poslední offline Harry Potter Mad head Show!

CO JE TO MAD HEAD SHOW?

Mad Head je týmová zábavná show, ve které vůbec nejde o faktické znalosti, ale o logiku, šikovnost a humor. Ať už se jedná o otázky hudební, vizuální, nebo dokonce interaktivní, v první řadě je to večer plný uvolněné atmosféry, improvizace, zábavy a napětí. Celou hrou vás provází profesionální moderátor.

JAK MAD HEAD SHOW PROBÍHÁ?

Propojení týmu: Hráči se předem rozdělí do týmů po 3 – 8 lidech, určí si kapitána a vymyslí název týmu. Pokud se nacházejí hráči stejného týmu na různých místech, jsou spolu ve spojení mimo hlavní program a to přes videohovor, WhatsApp, Skype, Viber a pod.

Průběh hry: Na obrazovce hráči vidí v živém přenosu moderátora, otázky nebo úkoly a živý týmový chat. Moderátor vždy nejprve přečte otázku. Všechny týmy pak současně pracují na odpovědi, kterou za celý tým odešle kapitán týmu přes online formulář.

Cíl hry: Podstatnou součástí hry je dobrá nálada. Jedním z pravidel hry je, že pokud neznáte správnou odpověď, napište vtipnou odpověď.

DŮLEŽITÉ INFORMACE:

  • Cena: 1.000 Kč za tým 3-6 hráčů
  • Datum konání: 20.1.2021 od 19:00 (přihlášení v 18:30)
  • Technické požadavky: Internet, Pc
  • Kontakt: info@endorfin.cz, +420 605 070 549
  • Voucher: vstupenku ve formě dárkového voucheru pošleme na požádání
  • Cena pro vítěze: univerzální voucher na únikovou hru

 

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Kulturní centra v Praze Akce v MČ LIVE stream

Podobné akce