LIVE stream - Smutná neděle

LIVE stream - Smutná neděle

Adresa:

LIVE stream

Termín: 18.1.2021

18leden pondělí 19:00

Žánr: divadločinohra drama live stream online

Umělci: Zbigniew Kalina


Divadlo Mana v pražských Vršovicích chystá divadelní novinku: hru Petera Müllera „Smutná neděle“ o životě i nevšední lásce geniálního muzikanta a klavíristy Rezsö Seresse.

Premiéra se uskuteční 18. ledna online prostřednictvím sociálních sítí divadla. Další reprízy a premiéra s publikem přímo v sále se uskuteční jakmile to situace dovolí na jaře 2021.

„Smutná neděle je i název nejslavnějšího Seressova songu. Ten měli v repertoáru později téměř všichni jazzmani i šansoniéři. A Rudiho život, to je příběh nezdolné vůle, humoru, optimismu a schopnosti vidět i v tom nejhorším marasmu záblesk krásy,“ říká dramaturgyně vršovické scény Věra Mašková. Hlavní roli ztvární mladý charismatický herec, držitel Thálie Zbigniew Kalina. Rudiho manželku hraje muzikálová hvězda Kateřina Bohatová. Režie této mimořádné divadelní lahůdky se ujal Ondřej Zajíc.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

O akci jsme již napsali...

Podobné akce

29červen úterý 19:00

28červen pondělí 19:00

28červen pondělí 19:00

Kancl

, Václavské náměstí 38 Divadlo

28září úterý 19:00