V době, kdy je společnost a lidské chování ovlivněno všudypřítomným pocitem nejistoty, přichází umělec David Strauzz se svou novou sérii sedmi abstraktních portrétů a instalací „Sedmi smrtelných hříchů“.

V dílech, inspirovaných Danteho Božskou komedií, autor zobrazuje momentky lidských osudů těch, kteří se pohybují ve stínu společnosti, za masově vyráběnou a klamně inzerovanou fata morgánu ráje na sociálních médiích a přes okouzlující „selfie“ s dvojí tváří. Zamýšlí se nad smrtelností, zdravým rozumem a vlastní identitou v rychle se rozvíjejícím světě, který je často neúprosný a krutý. Snaží se vyzvat své diváky, aby reflektovali svůj pohled na vývoj a úpadek měst a naši nadměrnou závislost na moderních technologiích.

Jeden z z nejvýraznějších postav české street-artové scény. Narodil se v Kanadě, kam jeho rodiče počátkem 70. let emigrovali. V roce 2012 se přestěhoval do USA, kde se zúčastnil několika výstav v Bostonu a v New Yorku. Jako...

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Galerie a muzea - Praha 7 Akce v MČ Praha 7

Podobné akce

Ubytování v okolí akce David Strauzz / Seven...

Wellness Hotel Extol InnPraha (274 metrů)

Plaza Prague HotelPraha (659 metrů)

Houseboat BonanzaPraha (798 metrů)