Piknik na Střeše Lucerny

Adresa:

Praha 1, Štěpánská 61

Termín: 16.8.2020
Vstupné:

1200

16srpen neděle 10:00

Žánr: ostatní akce


Zveme vás na brunch v oblacích! V neděli 16. 8. pro vás otevřeme Střechu již v 10:00, abyste mohli dlouze snídat a klábosit se svými blízkými na piknikových dekách rozprostřených po terasách našich vyhlídkových střech.

PIKNIK V OBLACÍCH. Po příchodu na vás bude čekat připravená prostřená pikniková deka s polštářky, květinami a vaším jménem. Dostanete od nás piknikový koš plný dobrého jídla a lahev prosecca k tomu. Bude pro vás otevřený i bar, takže si budeme moci dát i cokoliv dalšího. Vstupenka za 1200 Kč pro 2 osoby obsahuje: 2x vstup na vyhlídkové střechy Lucerny. Prostřená pikniková deka s květinami. 1x lahev prosecca Piknikový koš plný dobrého jídla - brzy upřesníme. Když se vám u nás bude líbit, a to doufáme že bude :) Můžete zůstat i na odpolední program - západ slunce s hudbou. Vstup máte v ceně.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Piknik na Střeše...

Salon Thajka - Hotel MánesPraha (738 metrů)

Royal Court ApartmentsPraha (825 metrů)

Tyn Yard ResidencePraha (839 metrů)