Poslední ze žhavých milenců

Poslední ze žhavých milenců

Adresa:

Praha 9, Českomoravská 2420/15a

Termín: 6.6.2021 (neděle) další termíny
Vstupné:

599 Kč

6červen neděle 20:00

Žánr: divadlokomedie činohra letní scéna Galerie Harfa Praha

Umělci: Simona StašováPetr Nárožný


Komedie patří mezi nejúspěšnější díla známého amerického autora. Řadu sezón se těšila velké divácké přízni na Broadwayi. Skvělá je již svým námětem a přímo dokonalá díky mistrným dialogům.

Starší majitel rybí restaurace v New Yorku se po sedmadvacetiletém spořádaném manželství odhodlá k první nevěře. Má pocit, že vlastně vůbec nežije. Jak sám říká: „Chtěl jsem poznat, jaký je to s cizí ženou. Budu mít úspěch, budu se jí líbit, vzruší mě její dotek? Tisíce otázek, na které bych už nikdy nedostal odpověď, kdyby se moje jméno zítra objevilo v rubrice úmrtí!"

Do bytu své stařičké maminky si postupně pozve tři různé typy žen a dostává se s nimi do neuvěřitelně komických a choulostivých situací s ještě komičtějšími výsledky.

Odvěká mužská touha po milostných dobrodružstvích inspirovala autora k napsání komedie, při které se baví a smějí diváci bez rozdílu věku. Je jen otázka, zda životní poznání majitele rybí restaurace v Americe je pro starší pány varováním nebo naopak, povzbuzením pro nová dobrodružství.

Hrají: Simona Stašová, Petr Nárožný

Autor: Neil Simon

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Další termíny akce

6.6.2021 20:00 (neděle) Přidat do kalendáře
28.8.2021 20:00 (sobota) Přidat do kalendáře
29.8.2021 20:00 (neděle) Přidat do kalendáře
Divadla - Praha 9 Akce v MČ Praha 9

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Poslední ze žhavých...

Wellness Hotel STEPPraha (312 metrů)

Sportovní centrum OlšankaPraha (3.1 km)

Žižkovská televizní věžPraha (3.6 km)