Cavewoman - přeloženo

Cavewoman - přeloženo

Adresa:

Praha 2, Římská 45

Termín: 31.1.2021 v 19:30 hod. (neděle)

31leden neděle 19:30

Žánr: divadlokomedieshowone-man show


Vážené zákaznice, vážení zákazníci, Pořadatel, agentura POINT, s.r.o., nás informoval o přeložení akce Cavewoman plánované na 22.5.2020, následně 23.10.2020, 6.12.2020 19:30 v Praze. Nový termín je stanoven na 31.1.2021 19:30. Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti, tedy není nutná výměna.

Avizované britské a evropské turné se rozhodl přesunout i Nick Mason se svou kapelou Saucerful of
Secrets a zároveň ohlásil nové termíny anglické části. Ta byla přesunuta na říjen tohoto roku. Evropská část turné naopak ještě potvrzena nebyla. Čeká se na to, jak se situace ohledně koronaviru v Evropě vyvine vzhledem k současným opatřením vlád jednotlivých evropských zemí, sdělil v prohlášení management. „Věříme, že termín se najde ještě pro letošní rok. Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti, o vývoji budeme včas informovat na našich stránkách www.1015.cz,“ dodává ještě Palečková.

Einstürzende Neubauten přijedou v květnu / červnu 2021
Formace Einstürzende Neubauten se chystala na svém turné The
Year of The Rat Tour přestavit dlouho očekávané studiové album. „Bohužel v tomto případě bylo
těžké nalézt termíny ještě v tomto roce a tak se původně plánovaný koncert přesune až na květen
nebo červen příštího roku,“ vysvětluje ještě Milena Palečková.
Již zakoupené vstupenky zůstávají také v platnosti.

Mysleli jste si, že Vás už nic nedokáže rozesmát? Přijďte se podívat na volné pokračování kultovní one man show Caveman a seznámit se s hrdinkou nového představení o jeskynní ženě Cavewoman. Pobaví Vás trochu jiný pohled na lásku a partnerské vztahy, na to, co dělá muže mužem a ženu ženou, v komedii, která se s vtipným nadhledem zamýšlí nad věčným soubojem obou pohlaví.

“Obhajoba jeskynní ženy” Emmy Peirsonové je humorným pohledem na muže a ženy, snažící se žít vedle sebe na stejné planetě. Zábavné pojetí věčného souboje těchto dvou pohlaví, pro změnu ze ženské perspektivy, volně navazuje na slavnou Beckerovu one man show Caveman. Diváci jsou pozváni do její “jeskyně”, kde s nimi v odlehčeném duchu sdílí své starosti, pochybnosti a pocity úzkosti pramenící z obavy, zda si vybrala toho pravého. Zároveň se vtipně zamýšlí nad spoustou dalších témat, například proč mají ženy hrůzu z tloušťky, nebo co způsobuje jejich nepředvídatelné a často prudké změny v chování. 

Daniela Choděrová vystudovala činoherní herectví na brněnské JAMU a poté působila v mnoha divadlech (ABC, Komedie, Bez Zábradlí, Celetná, Divadlo X10 a další). V televizi jste ji mohli vidět mnoha seriálech (např. Rodinná pouta, Vyprávěj, Přístav) a filmech (třeba Wrong Mr.Johnson, V jiném stavu, Gangster Ka, Řachanda) Mezi její nejoblíbenější role patří Máša (A. P. Čechov: Racek), Líza Pleilová (Nis-Momme Stockmann: Světa plný zuby) a Florence Ungerová (Neil Simon: Velký holky nepláčou). Věnuje se také charitativní činnosti, je patronkou Centra Locika, které pomáhá dětem ohroženým domácím násilím.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Divadla - Praha 2 Akce v MČ Praha 2

Podobné akce

23únor úterý 19:00

Cavewoman

, Václavské náměstí 43 Divadlo

31prosinec čtvrtek 18:00

Cavewoman

, Sokolovská 191 Divadlo

Ubytování v okolí akce Cavewoman - přeloženo

Royal Court ApartmentsPraha (660 metrů)

Royal Court HotelPraha (921 metrů)

Žižkovská televizní věžPraha (1 007 metrů)