Prague Pride 2020

Prague Pride 2020

Adresa:

Praha 1, různá místa

Termín: 3.8.2020 9.8.2020
Vstupné:

zdarma

3srp - 9srp celý den

Žánr: festival hudba jarmark piknik live stream online debaty přednášky diskuze


Rekordní počet festivalových míst, více jak sto pridových událostí v Praze i regionech, pět hodin živého vysílání denně, duhově nasvícené budovy po celém Česku. Jubilejní desátý ročník festivalu Prague Pride proběhne od 3. do 9. srpna a poprvé v jeho historii propojí nejen LGBT+ lidi prostřednictvím interaktivního online vysílání Pride stream. Z Prague Pride se stává doslova celorepublikový festival, který si budou moci všichni užít buď přímo na místě, nebo prostřednictvím přímých streamů desítek diskuzí, panelových debat a přednášek, ať už u sebe v obýváku nebo třeba na zahradě s přáteli.

Každý den od 16 do 21 hodin bude možné sledovat Pride stream z festivalových událostí, a to na Facebooku a YouTube Prague Pride. Budou interaktivní – lidé budou moci komentovat nebo třeba psát dotazy diskutujícím. Přenášet se bude ze dvou míst, studia Fakulty sociálních věd Univerzity Karlovy a Divadla U Valšů v sídle organizace ŽIVOT90. 

Tradiční sobotní průvod Prahou 8. srpna nahradí Duhová plavba po Vltavě. Trasa na bezbariérových lodích povede z ostrova Štvanice do Modřan. Na trase budou lodě zdravit pride pikniky, které si lidé mohou zorganizovat na různých místech podél řeky. 

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Prague Pride 2020

ValentinskaPraha (160 metrů)

Zrcadlová kaple KlementinaPraha (221 metrů)

The Emblem HotelPraha (232 metrů)