15. září se k životu proudí dvě lokality jen pár kroků od sebe. Petrské náměstí a útulný dvorek v Soukenické ulici č. 15.

V Soukenické 15 je ukryt malý dvůr pod fíkovým stromem. Zveme všechny sousedy, aby zažili jeho poklidnou a pohodovou atmosféru. Kdo přijde, může se těšit na muziku, něco dobrého na zub, divadlo i možnost prověřit svou zručnost. V průběhu soboty budou totiž na dvoře probíhat rukodělné dílny, bude se hrát divadlo, do kterého se mohou zapojit i návštěvníci. Velkým zážitkem pro všechny pak může být i hudba v průřezu stoletími, konkrétně pak možnost vyzkoušet si hru na různé dnes už skoro zapomenuté hudební nástroje. A aby netrpělo naše tělo, budeme moci vyzkoušet někdy i netradiční pokrmy z různých krajů či konců světa.

Petrské náměstí letos zaplníme živou hudbou, divadlem pro děti a krajinně architektonickou instalací Ateliéru YYYY. Po celou dobu bude probíhat rostlinný swap neboli volná výměna řízků, nechtěných výpěstků i semínek, které třeba už nechcete, nebaví vás nebo se domů nevejdou a pro milovníky módy i swap s oblečením.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Podobné akce

23březen sobota 20:00

Cabinet

, Národní 25 (Palác Metro) Divadlo

26březen úterý 20:00

Black Box

, Národní 25 (Palác Metro) Divadlo

19březen úterý 19:00

Ubytování v okolí akce Zažít město jinak -...

Boutique hotel MOODs Praha 1 (95 metrů)

Hotel Grand Majestic Plaza Praha 1 (102 metrů)

Doporučené akce v Praze

Akce v Praze na Jiný den?

V okolí doporučujeme...

Prašná brána Prašná brána Praha 1 (476 m)
Pražský Orloj Pražský Orloj Praha 1 (808 m)
Café Louvre Café Louvre Praha 1 (1 308 m)