Léto plné hvězd - Praha

Léto plné hvězd - Praha

Adresa:

Praha 1, Dražického náměstí

Termín: 30.6.2018 26.8.2018
Vstupné:

zdarma

30čer - 26srp celý den

Žánr: ostatní akcevýstava hudba divadlo muzikál zdarma


Léto plné hvězd – výstava hraček, kapsářů, dekorací a společenských her pro zdravé i handicapované děti – je tradičně po téměř celé prázdniny přístupná na Dražického náměstí, aby jako každý rok udělala radost dětem i jejich rodičům. Její součástí jsou doprovodný benefiční program nabízející výborné zpěváky, muzikanty a další umělce a také výstava obrazů výtvarníků na autistickém spektru.

„Letos už třiadvacátý ročník ´Léta plného hvězd´ je tradiční součástí prázdnin v Praze 1, kterou velmi rád podporuji. A musím říct, že autorky Olga Černohorská a Ivana Tichá opět vytvořily krásné a moc užitečné věci,“ ocenil starosta Prahy 1 Oldřich Lomecký.

Prodejní expozice na Dražického náměstí nabízí mj. krásné kapsáře všech velikostí a všeho využití, dřevěné a látkové hračky, společenské hry, textilní prostorová písmena, polštářky pro nejmenší, voňavé panenky, maňásky, hry se stíny či hudební nástroje. Výtěžek z Léta plného hvězd pak umožní vytvoření dalších hraček pro příští ročník.

„Jedná se o autorská díla převážně z textilu, uzpůsobená i dětem s handicapem. Návštěvníci si samozřejmě mohou na výstavě vše vyzkoušet,“ uvedla jedna z autorek Olga Černohorská a pozvala na doprovodný program: 17. července večer s autorskými písničkami Petra Ševčíka, 19. července pohádku „Jak šel Honza do světa“ Marie Křížové a Jana Kříže, dvojnásobného držitele Ceny Thálie, 7. srpna „Večer plný nejen šansonů a balad“ s Terezou Trnkovou a Petrem Ožanym a 23. srpna „Od opery k muzikálu“ s hvězdami muzikálu Fantom Opery Monikou Sommerovou a Tomášem Vaňkem. V jednání je účast Tomáše Savky a Petra Ryšavého.

Výstava je přístupná denně od 10 do 21 hodin, a to až do 26. srpna.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Kulturní centra - Praha 1 Akce v MČ Praha 1

Podobné akce

26leden sobota 20:00

Cabinet

, Národní 25 (Palác Metro) Divadlo

10březen neděle 20:00

Black Box

, Národní 25 (Palác Metro) Divadlo

22leden úterý 19:00

Ubytování v okolí akce Léto plné hvězd -...

Pension Karlův most - Charles Bridge B Praha 1 (7 metrů)

Hotel U Tří Pštrosů Praha 1 (27 metrů)

Doporučené akce v Praze

Akce v Praze na Jiný den?

V okolí doporučujeme...

Karlův most Karlův most Praha 1 (214 m)
Pražský hrad Pražský hrad Praha 1 (612 m)
Café Savoy Café Savoy Praha 5 (729 m)