Olaf olafsonn and the big bad trip a Svatá Kráva

Olaf olafsonn and the big bad trip a Svatá Kráva

Termín: 26.7.2018
Vstupné:

Dobrovolné

26červenec čtvrtek 19:00

Žánr: koncerty


Muzika je jednoznačně stavěná na kytarách, které drží hlavní linku. Sem tam se dostaví chvilka pro experiment, který směle odkazuje na psychedelii sedmdesátých let. Respektive celé to na mě takhle působí. Ústřední melodie skladeb jsou snadno zapamatovatelné a posluchače vtáhnou do svého děje tak silně, že si je prostě zamilujete a po čase vám to nedá a poslech zopakujete.

To je právě ta moc, která mne okamžitě vtáhla na jejich koncertě, z něhož jsem viděl tříminutový zlomek. Já vám nevím, ale to je prostě plně dostačující od kapely, která se nikam nedere. Hravě strčí do kapsy devadesát procent bendzouních bublin, které rvou miliardu energie do vizáže, proma a podobných záležitostí, místo toho, aby to úsilí šlo do muziky.Už jen ten přístup je mi vlastní a sympatický.

Když to shrnu, jsou to samá pozitiva. Kapela tajemná a skromná, to je plus, kapela nápaditá a pestrá, to je další plus, kapela originální v pojetí svého nosiče, to je taky plus (a to nemluvím o bezzásahovém zvuku s báječnou dynamikou), kapela oslovující od prvního kontaktu a to je rovněž plus. No, mohl bych pokračovat…  Držme jim palce a projevme podporu. Jméno Olaf Olafsonn And The Big Bad Trip držme, prosím, v povědomí.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Hudební kluby - Praha 6 Akce v MČ Praha 6

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Olaf olafsonn and the...

Hotel Černá Liška Praha 1 (51 metrů)

Hotel U Tří bubnů Praha 1 (103 metrů)

Doporučené akce v Praze

Akce v Praze na Jiný den?

V okolí doporučujeme...

Pražský Orloj Pražský Orloj Praha 1 (86 m)
Staroměstské náměstí Staroměstské náměstí Praha 1 (106 m)
Café Louvre Café Louvre Praha 1 (658 m)