"Úhlavní přátelé" Carole Greep

Režie: Jiří Seydler
Hrají: T. Kostková, N. Boudová, K. Zima, B. Kotiš

„Svěží francouzská komedie o tom, jak snadné je narušit dlouholeté přátelství. Paradoxní název Úhlavní přátelé naráží na skutečnost, že hranici mezi láskou a nenávistí může někdy zbořit banální situace, jakou je třeba náhodné vyslechnutí konverzace přátel, kteří se nás chystají navštívit. Klasická kvalitní „konverzačka“, jejíž autorka je zároveň herečka, a tak je hra velmi přímočará, srozumitelná a bez uměleckých manýr. Komedie, která měla ve Francii premiéru v roce 2003, se nejen v zemi galského kohouta stále úspěšně hraje a herci i diváky je velmi oblíbená. Vždyť jenom v Paříži ji doposud vidělo přes milion diváků.

Vstupenky je možné zakoupit na portále Plzeňská vstupenka nebo na pokladně zámku Nebílovy - zde přijímáme pouze hotovost.

Karel Zima je tím typem herce, který si umí vychutnávat život a z jeho hraní je to cítit. Působí na volné noze, a proto ho můžeme často potkávat jak ve filmu, tak i v tuzemských seriálech a zahraničních reklamách. Herectví...

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Divadla - Plzeňský kraj Akce v obci Nebílovy

Podobné akce

16březen středa 20:00

15březen úterý 20:00

Partička na vzduchu

, náměstí Míru 58, 344 01 Domažlice Divadlo

21únor pondělí 20:00

Ubytování v okolí akce Nebílovské divadelní...

Sweet HomePříchovice (9.3 km)

Sportpenzion PohodaPlzeň (11.5 km)

Vila VerunkaPlzeň (19 km)

Doporučené akce v Plzni

Akce v Plzni na Jiný den?