Festival patchworku

Festival patchworku

Adresa:

Ostrava, Dr. Martínka 4

Termín: 25.11.2016 26.11.2016
Vstupné:

50 Kč

25lis - 26lis celý den

Žánr: výstavysoutěž


Nádherná a tvořivá atmosféra Festivalu patchworku vás okouzlí. Ve dvou dnech autorky z celé České republiky, Polska i Slovenska vystaví patchvorkové deky, polštáře, dekorativní ozdoby, textilní hračky i oděvní doplňky.

Přímo na místě předvedou některé technické postupy a poradí jak na to. Techniku patchworkové tvorby si můžete sami vyzkoušet při ruční výrobě vánočních dekorací. Uvidíte i nejmodernější šicí stroje, které umí malé zázraky. Objevíte kouzlo plstění vlny, práci na tkalcovském stavu, nebo budete společně s dětmi obdivovat ručně šité skřítky a pohádkové bytosti.

Pokud propadnete kouzlu této techniky, můžete si vyzkoušet a nakoupit pomůcky a materiály, které v běžných obchodech nejsou k sehnání. A jestli nevíte jak na to a chcete se naučit víc, nabízíme odborné kurzy. Festival patchworku Vás potěší, na své si zde přijdou ti, kteří se chtějí něco naučit, ale i ti, kteří si chtějí jen prohlédnout nádherné výrobky, načerpat tvořivou atmosféru, případně nakoupit dárky pro své blízké.

Navíc pro nadšence této textilní techniky je vyhlášena soutěž o nejhezčí patchworkovou deku pod vánoční stromeček. Tři výherci získají zajímavé ceny ke své další činnosti. O nejhezčích výrobcích budou rozhodovat návštěvníci výstavy. Informace a přihlášky do kurzů najdete na www.kzoj.cz

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Galerie a muzea - Ostrava Akce v obci Ostrava

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Festival patchworku

Hotel VISTA Ostrava - Zábřeh (1 396 metrů)

Hotel Akord Ostrava-Zábřeh (1 789 metrů)